Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz schawo #27 üzenetére

    Na jó, de nem üzleti szemszögből nézed. A legtöbb emberből ez kivált egy hűha érzést, mert jól néz ki, és a nyakamat rá merem tenni, hogy életében nem látott még ilyen kialakítású audio eszközt. Az persze más kérdés, hogy a probléma ott kezdődik, mikor a vevő nagy lelkesen hazaviszi, kicsomagolja és szarul szól. Aki zenehallgatásra ilyet vesz, az megszívja, majd legközelebb nem veszi be a marketing rizsát a supermegagigabasssurroundhifispeakersystem-ről, hanem utánaolvas és vesz egy normális sztereó rendszert.
    Egyébként én se értem, hogy hogyan terjedhettek el ennyire az ilyen vackok a konzumer piacon. Ok a sima kommersz termékeknél sose a hangminőség volt a fő szempont, de én anno ezt nem hittem volna. Sajnos ma már "ciki" ha csak sztereóban hallgatsz zenét.

    ui.: Látom, lejjebb egész szép kis hitvita alakult ki. Nem akarok beleszólni nálam tapasztaltabb, a témában jártasabb emberek okfejtésébe, de szerintem mindent a helyén kell (kéne) kezelni. Ez és az ehhez hasonló cuccok az átlag embereknek vannak kitalálva, akik nem olvasnak fórumot, nem érdekli őket az egész, csak szóljon valami. Az ő igényeiket talán még ki is szolgálja egy ilyen, a probléma ott kezdődik, ha a dobozon látható hangzatos címkék láttán sokat vár el a leendő tulaj. Meg persze van annyi tapasztalata, hogy észrevegye, ha sz@rul szól.

  • (V) ó k u s

    tag

    válasz schawo #81 üzenetére

    Látom meglelted a bástyán a rést! :D

    "Nem kérlek légy enyém örökké, mégis hozzád szól dalom, úgysem élhetünk örökké, egy percig lennék oltalom."

Új hozzászólás Aktív témák