Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz access_denied #55 üzenetére

    Ez a whitefülű "szó"...ez tetszik, igaz nem sok értelme van, de tetszik. :)
    Most az egy dolog, ha valakinek jobb, vagy rosszabb a füle, vagy nagyon is ad a minőségi hangokra, de amikor egy süketszobán letesztelne pár ember egy ilyet, meg egy (legyen ez most) 200 ezerrel többe kerülő házimozit erősítőt legalább alsó középkategóriás hangfalakkal, akkor vájt fül ide, vagy oda, ő is hallaná a különbséget, ami elég nagy lenne már ott.

    Nyilván sok embernek szerez örömet, ha ennyire veszik, de ennek nem ennyi az ára, ennél sokkal többet kellene kapni, én azt írtam, hogy drágán vesz a használója filléres műanyagot, ami szól is, bár jobban, mint a tv, de köze nincs az igazi HM hangzáshoz.
    A HM erősítők meg egyszerűen alkalmatlanok sztereóra, még a milliós kategóriában is.

    Valamikor árultam itt egy ilyet (is), ezekre kötve és házimoziban valóban odatette magát, de zenére egyszerűen alkalmatlan volt.
    Tehát nekem csak annyi a gondom, hogy a sok parasztvakító szöveget, amit rá vésnek ezekre a gagyikra (mert nincs jobb szó rá), be is veszik a vásárlók...jó drágáért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák