Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    A Dell hazai forgalmazója nem tudom, mit képzel magáról ilyen árakkal...
    Ugyanez vonatkozik a Toshiba forgalmazójára is, külföldön azt is jóval olcsóbban kapni.
    Nem mintha engem érdekelne, a két notim közül az egyik német, a másik angol billentyűzetes, de akkor is pofátlanságnak tartom az ilyen magas árakat.

    Ezek a noti skinek védenek is valamit, vagy csak arra vannak, hogy legyen egy "divatos" "kabátja" a notinak? Valamint én nem mondanám olcsónak ezeket a táskákat: igaz, hogy legutóbb kb 3 éve vettem noti-táskát, de feleennyiért kaptam egy Tucanot, amit kb 1.5-2 évig naponta hurcolásztam, azóta kicsit ritkábban van használva, de néhány kopást leszámítva még mindig jól bírja. Meg annyira nem is tetszenek, de ez ízlés kérdése.
    Lassan pedig kéne egy úgy táskát vennem, de nem tudom, milyet... (elvárások: kicsi legyen, de még pont beleférjen a noti (kb 27×19×3,5cm, azaz mint egy 10"-es netbook) plusz a párnázás és egy A4-es lapokat fogadó mappa (31×22×4-6cm), valamint egy vékony tolltartó és opcionálisan a töltő, ami kb 4-4,5cm vastag. (Ezek a közismert/elterjedt pánk/metál szimatszatyor váltáskában mind elfér, csak abban nincs semmi védelem). Azaz egy kb 32×23×12-14cm külső méretű táska -- sztem nem tűnik olyan elborult elvárásnak, de nem láttam még ilyet. Vagy 15.4"-esek vannak, vagy "13.3"-esek"-nek nevezett táskák, de azok is közel 36-40×25cm-esek, majdnem akkorák, mint a 15.4"-esek...
    Látott egyáltalán már valaki olyasmit, amit keresek?

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák