Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz dunkel #1900 üzenetére

    És NFS megosztáson keresztül tolod? Csak mert nekem azzal eddig még nem volt problémám... Ellenben ha lesz, tuti Dune vagy Popcorn lesz helyette, mivel a szívást már meguntam :)

    Indiant: a HD hang veszteségmentes, míg a nem HD veszteséges. Lásd mp3 vs wav/ape/flac/alac
    A csatornák számának ehhez semmi köze, a core DTS is tud 6, sőt talán még 7 sávot is.
    A DD hangsáv (magyar favorit, pfujj, ráadásul abból is az alsó vonal, max 480kbit) egy gyengébb mp3 minőségét hozza, csak 5.1-ben. Ehhez képest egy sima DTS 1,5 megabitjét is nagyon meg lehet érezni (szerintem ezt még a süketek is megérzik, akkora a különbség), ehhez képest rendszere válogatja, mennyiben jobb még a HD hang. Bár, hozzá kell tenni, hogy a TrueHD egy cseles konténer, gyakran ugyanolyan gagyi minőségű hangot tartalmaz, csak THD konténerben, mint a DD (szintén magyar specialitás) Mondjuk azt, hogy egy igazán minőségi filmnél adnak rá, persze többnyire csak eredeti szinkronnal, aki magyarítottat néz, annak kb mindegy.

    [ Szerkesztve ]

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz dunkel #1900 üzenetére

    Ja igen, a hálózat elkerülte a figyelmem. :D
    Lan vagy wifi?

    Mert a wifijéből nem nézném ki, hogy bírja a bd50et, főleg, hogy csak egy antenna csató van használva.
    Jó lenne, ha vki megpróbálná moddolni. :)

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák