Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    Hehe, teljesen egyetértek.
    Nagyon tetszett ez az éjjeli 'kirohanás'. És teljesen egyetértek vele. Jóformán 100%-ig, vagy talán még csúnyábban tudnám csak megfogalmazni a véleményemet.
    Ez a közösségi oldalasdi, meg közösségi oldalasdi megosztásosdi egy orbitál baromság.
    Voltaképp tényleg van alapvető lényege. A megosztás, ami nem hülyeség.
    De ennyire túlhájpolni a dolgot arra enged következtetni, hogy valakik ezekből az oldalakból ezt a hájpot mesterségesen generálták, a jónép meg könnyen rákap mindenféle hülyeségre. Ez egy baszottjól álcázott reklám nekik, álszent hasznosság / fontosság fogalmai mögé bújtatva!
    Így ma már minden létező oldalon azt látom, hogy megosztom iwiw-en facebookon, elküldöm így meg úgy meg amúgy... Hát ki a f***t érdekel ez? Olyan szinten és iszonyatos magasságokból leszarom, hogy az leírhatatlan.
    Iwiw-re hetente 1x nézek fel, meg ha levelet kapok. Annak is 90%-a spam vagy orbitális baromság szintén. Megnézem a régi haverokat oszt.társakat stb.. ahogy te is leírtad és kész.
    Én is azok közé tartozom akik nem értik mit lehet egy ilyen helyen csinálni órákon át?

    Amúgymeg ha valakivel megakarok osztani egy oldalt egy cikket vagy bármit, két kattintás és elküldöm e-mailen a linket. Oszt csókolom... Nem elég, hogy egész nap egy gép előtt ül a kocka ember, még a kattintásokon is spórolni akar :D

    Az is megérthető amiért kitettétek mégiscsak. Elvégre ilyen helyzetben muszáj követni a trendet. Bármilyen apróság könnyen buktatóhoz vezethet. Bár én ahogy a fentiekből is kiderült leszarom, hogy van-e kint megosztós baromság vagy nincs. Nem azért jövök és azért nem is mennék el.
    A lényeg viszont - ahogy látom - ,hogy mindezt kulturáltan, finoman tettétek meg. Nincsen mouseoverra felugró ablak, hogy oszd meg még 60 helyen, de közben a cikket nem tudom olvasni, mert csak véletlenül húztam el arra az egeret... Szóval ez pozitív. Így az olyan embert mint én nem érinti negatívan a dolog. Plusz 3-4 ikon, piciben, elfér, nem zavarja az összképet a cikkről. Persze biztos, hogy soha az életben nem fogok rákattintani.
    Az meg már plusz pozitívum, hogy leírtátok / leírtad mennyire nem értesz egyet ezzel a hájppal :)

    Ja, amúgy tényleg a PH! történelem következő részét vártam, de ezt is jó volt olvasni :)

Új hozzászólás Aktív témák