Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doongoo

    addikt

    válasz sajo13 #615 üzenetére

    Rosszul érted:
    Amiket írtál, azok extra patch-ek a gyári rendszer tudását emelendő.
    Pl. a caller ID az IOS-hez kellett korábban (nem tudom, hogy ott most mi a helyzet, mert nem ilyen telóm van és arra is jött már ki újabb rendszer), mert ott a híváskor telefonszám helyett csak négyzeteket jelenített meg a gyári híváskezelő. Androidon tudtommal nem volt ilyen gond soha.
    Music app patch szerintem 2.6 óta felesleges, mert a gyári is tud hangerőt növelni és léptetni, még ha máshogy is oldották meg.
    A large font a rossz szeműeknek lehet pálya, mert mindent nagyobban ír ki az óra (ha jól tudom, nem csak az értesítéseket, de a menüt is).

    A nyelv módosítás alapból megy, szerintem ez a pebblebits legjobb része, mert elég sok nyelvet be lehet állítani a gyári angolt kiegészítve.
    Amikor elkezded a firmware-t készíteni, akkor az alap angol és symbol van bepipálva, én még hozzá szoktam tenni a német és magyar csomagot (mindenki igénye szerint válogathat) és aztán lehet továbblépni az extra patcheket kiválasztani, rendszerverziót választani, stb.
    Ha beteszed a magyar karaktereket, akkor szépen meg is fogja jeleníteni minden átküldött értesítésben ezeket a karaktereket. Plusz a végén még a teljes menüt is le tudod fordíttatni vele. Azaz nem azt látod majd pl. hogy Settings, hanem azt, hogy Beállítások.

    A Backlaunchbank14-et nem használtam soha, mert szerintem körülményes már leírva is ill. nem ad annyi extrát.
    "When you press Back button and shortly after then any button, it will launch an app installed in bank N,
    where N is a button ID (Back=0, Up=1, Select=2, Down=3). I.e. you can turn on backlight with Back button alone, launch app0 with Back-Back, launch app1 with Back-Up, app2 with Back-Select and app3 with Back-Down."
    Megnyomod röviden a vissza gombot, majd utána hamarosan bármelyik gombot, és akkor elindítja az órára telepített alkalmazások közül a megflelelőt (vissza gomb - elsőt, fel gomb - másodikat, kiválaszt gomb - harmadikat, le gomb - negyediket. A sorrendet az óra menüjében látod. Ha pl. neked fentről a 3 helyen az ébresztő van, akkor anélkül is meg tudod nyitni, hogy belépnél a menübe és leléptetnél hozzá 2 helyet lefelé (azaz 3 gobnyomás árán elérnéd), hanem simán megnyomod röviden a vissza gombot és aztán a kiválaszt gombot (azaz csak két gombnyomás árán elérted a funkciót). Persze előtte a menüben megfelelően sorba kell rendezned az appokat, mer ugye csak négyet érhetsz el így és nem mindet.

    Amúgy 2.6-tól felfelé ezt a funkciót hivatott elérni a gyorsindítás (igaz itt csak 2 appot lehet beállítani a fel ill. le gombra)

Új hozzászólás Aktív témák