Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Muton #13 üzenetére

    pontosan, ez egy Thermalright HR03. minusz memsünik, amik nem tudom hová tűntek, a 8800gtken jóval problémásabb vrm hűtéssel együtt. egy 92es venti biztosan rámegy, sőt, valszeg egy 120as is TRUE felfogatókkal -300forintos tétel, méretrevágott gumiszalagostul-;] valszeg az alubordát el is lehet fordítani, ami megint jó dolog. még nem volt időm megnézni, de szvsz a borda és a kari közé egy 100x10esnek lefelé álló lamellákkal be kéne férnie, úgy meg talán a memhűtés is megoldható (én helyhiány miatt ezen gondolkodok).

    nekem 3870OCm van, ami melegedés szempontjából egyezik a 8800gtkkel... és ennek a hűtésnek a nagytestvére, hasonlóan felfelé beállítva (hr03plus, nagyobb súly, kettővel több borda). direkt venti nincs rajta -helyhiány miatt-, oldalsó 25ös megint csak nincs -oldalt zajszűrés van-, van viszont 7db 12es ami a ház keringetéséért felel. meg további két 12es a vidkari fölött a prochűtőn merőlegesen. a gyári hűtést nem kicsit veri (a gyári 80%os ventiértékekhez képest 10-15 fok... igen, a gyári ventivezérlés az ipari papst44312@2800rpmet verte hangban). nem lesz ezekkel baj, sőt, rendesen átszellőző ház mellett garantáltan tojásrántottát se lehet rajta sütni majd:)

    főleg, hogy pl a gyári 3870 venti max légszállítása 100%on 16.3cfm, szóval azért annyira durva szellőzés nem kell direkte...

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák