Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrterminator

    aktív tag

    válasz Cobra652 #186 üzenetére

    Ezzel nem vitatkozok! Ezt megadnak bizonygatod, de ott van a maradék 20-25% a PC-játékoknak ami botrány minőségű az optimalizálás és máris kell egy 2x erősebb gép mint amit írtál, ezek pedig általában pont az AAA címek kerülnek ki. De még ezzel sincs baj (nektek).
    Nekem az a bajom, hogy 2-3 év múlva nézzük már meg ezt a gépet, meg ugye nézzük már meg mennyibe került amikor kijöttek a konzolok és hogy fog menni rajtuk később.
    Figyelem személyeskedés jön!
    Nekem csak aza bajom, hogy nem látod hogy a konzolnak ez az előnye, de te csak hátrányát látod és PC-ben meg fordítva. PC-n meg már mindet letolhatnak a torkotokon, mivel veszel erőebb gépet, ha jobb grafot akarsz, vagy átmész konzolra, ha nincs pénzed rá. Konzolra nem fogsz jönni, mert az megalázó az egódnak és kiváltság érzetednek, igy marad a PC-s fusztráltságod, amit kivetítesz itt.
    Én meg mivel csóró konzolos vagyok, így fikázom a PC-t mert soha nem részesülhetek a master race kegyben és nem fűrdőzhetek benne egész nap! Neked ott van tessék fűrdőzni.

Új hozzászólás Aktív témák