Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddaydome

    senior tag

    válasz Habib[HUN] #159 üzenetére

    Szia!

    Hát tény és való, hogy nagyon elszaladtak az árak és sok pénzt lehet rá költeni, de szerintem hülyeség is. Ennyi pénzt áldozni csak hogy maximum vagy magas felonbtáson menjen valami, fanatizmus...... Egy i5-s cpu 50 ezer körül van és egy felső-közép kategóriás videókártya is. Hát azért vannak fontosabb dolgok is az életben...... Szerintem az egyik legjobb váltási lehetőség a Corei3-nál gyengébb gépek esetében egy AMD-s APU-s megoldás és szerintem előtérbe kerülnek a konzolok, mert ilyen árak mellett talán érdemes elgondolkodni egy alapgép vagy laptop + konzol beszerzésnél. Egy i3 esetében azt venném alapul, hogy szarul írták meg a játékot. No meg azért mennyi idő jut arra, hogy játszon az ember család mellett?:) Kb. heti 4-5 óra max.

    Azért most szerintem ott tartunk, hogy a konzol jobban megéri, ha kifejezetetn játékra kell és a játékkínálat és fajta is megfelel, ami konzolokra van. 120 ezerért olyan géped van, hogy minden remekül megy rajta, gondolkodás nélkül. Nyilván monitor mindkét esetben szükséges.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

Új hozzászólás Aktív témák