Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macskea

    őstag

    Én sem írnám le ennyire az elektromos páratlanító gépeket, értem, hogy egy építész az építkezésben látja a megoldást, de azoknak is megvan a helye. Mi a fürdőszobában párásodunk, illetve van egy helység, ahol alig vagyunk, és a fűtés is lejjebb van tekerve. Egyébként ez egy új építésű társasház. Heti két-három alkalommal elég bekapcsolni az elektromos készüléket, célszerűen akkor, amikor nem vagyunk otthon, és teljesen pára és penészmentes a lakás. A villanyszámlán gyakorlatilag nem látszik meg, maga a gép is néhány tízezer forintból beszerezhető, (nekünk egy nagyobb Ariston van) és ha nyitva hagyjuk az ajtókat a lakásban, akkor helységről helységre sem kell cipelni, a kritikusabb helyek közelében letéve tökéletes megoldást nyújtott. Pluszban tudok vele csinálni egy nap alatt két liter lágy vizet, ami meg mehet a növények alá. :)

    ''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

  • macskea

    őstag

    válasz sanzi89 #31 üzenetére

    Ja igen, ezt elfelejtettem írni, mi is géppel szárítunk, nem mindig mindent teljesen, de a csurom víz ruhákat már nem kell a lakásban nézni két napig. Egyébként azt tapasztaltuk, hogy ha csak 80 százaléknyira szárítjuk meg a ruhákat, az nagyságrendileg fele, harmada időbe telik, a maradék nedvesség pedig magától is hamar megszárad anélkül, hogy tavat csinálna a házból. :)

    ''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

Új hozzászólás Aktív témák