Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bigz

    tag

    "Julia Uhrman, a projekt vezetője azzal magyarázta a csúszást, hogy túl nagy a kereskedelmi igény, így több termékkel kell készülni a startra." - ha Uhrman konkret adatokra, elorendelesekre alapozza ezt a kijelentest, akkor nem ertem, miert tepi a szajat mindenki, hogy ez mennyire gyenge, meg hogy minden veri. Emberek, ha az erre szabott droid utokepes es jol hasznalhato, akkor megint egy hasonlo vita elott allunk, mint az Apple vs. Az Egesz Vilag: kergetjuk a nyers erot, holott a felhasznaloi elmeny sokkal tobbet nyom a latban.
    A jatekfelhozatal es a nepszeruseg egy ordogi kor, mindegyik erositi a masikat, ha barmelyik tenyezo elkezd erosodni valami miatt, ez a ketyere hatalmasat szakit majd. Ezt elore meg azok sem fogjak tudni megjosolni, akik ertenek hozza es rendelkeznek elegendo hatterinformacioval (a kettobol egyik sem jellemzo az itt forumozok nagy reszere - nem szemelyeskedes, szerintem egy ilyen kijelentessel nem allok messze a valosagtol). Nekem inkabb az jott le a cikkbol, hogy a csapat lereagalta a visszajelzeseket, egyelore ugy tunik, eleg komolyan veszik a projektjuket, ami mindenkeppen pozitiv!

    I <3 Razer Mantis Control.

  • bigz

    tag

    válasz blade zte #12 üzenetére

    Szerintem ez ket szempontbol is veszit a relevanciajabol.
    Egyreszt a telefonon jatszani es az OUYAn jatszani egyaltalan nem ugyanaz a kontroller miatt.
    Masreszt szerintem kevesebben vannak a barkacsolok az androidos vilagban is, mint az atlag juzerek, es sokaknak mar barkacs, hogy a telefont kidobja TV-re, es meg parosit hozza egy valahonnan beszerzett kontrollert.

    Az utobbira egy egyszeru pelda: a kollegam itt gepel mellettem, a lapos mellett ott figyel a szifon, de iPod touchrol hallgat zenet. 25 eves, eleg geek, Windowson es PS3-on is jatszik es OSX-en komponal es kever, technikailag tud annyit, hogy akar sajat maga epitsen gepet, tehat atlag juzer folott all valamivel. Anyagiakat tekintve megtehetne, hogy a legujabb, legnagyobb kapacitasu szifonnal maszkaljon (nem flame, UK es jol fizetett melo, foleg ilyen fiatalon), tehat nem azzal van a gond, hogy nem fer el a zene a telefonon, egyszeruen szeret kulon eszkozrol zenet hallgatni, meg ugy is, hogy mindkettot cipeli magaval. Nem kifejezetten PS exkluziv cimekre utazik, tehat boven eleg lenne az asztali gepe, ami mellesleg akadas nelkul visz mindent nagy felbontason, megis ott figyel a PS, mert szeret neha ugy jatszani, hogy csak bekapcsolja a kifejezetten erre a celra vasarolt vasat es a tevet figyeli, nem a monitort.

    En tovabbra is a felhasznaloi elmenyt latom kulcsfontossagunak: mennyire gordulekeny a dolog, hogy mutat a konzol a nappaliban, van-e eleg jatek amit optimalizaltak a gepre (nem feltetlenul exkluziv), milyen a support, milyen a ceg alap hozzaallasa stb.

    I <3 Razer Mantis Control.

  • bigz

    tag

    válasz galmat #14 üzenetére

    Egyelore messze nem tokeletes. Na bumm. Ha van, aki lat benne fantaziat, akkor mukodhet. Maga a droid is szinultig volt hibakkal, amikor elindult, de a Google rakott moge egy megfelelo (fejleszto es kiszolgalo) infrastrukturat, a tomegek meg nem vartak sokat, hanem vettek az iOS alternativat. Utobbi is hemzseg a hibaktol, meg a kulonbozo korlatoktol, de osszessegeben egy rakat embernek tetszik. Nekem szemely szerint semmi bajom a droiddal, de az iOS jobban tetszik, es a hibai ellenere szivesen hasznalom. Ha befut az OUYA, lehet, hogy hatalmas hype lesz, de az is lehet, hogy siman kialakul egy stabil bazisa, akinek ez tetszik, es aki miatt erdemes erre is optimalizalni, vagy idonkent kiadni egy exkluziv cimet.

    Illetve ami kimaradt: a sok eves tapasztalat eredmenye egy-egy utokepes termek, aminek evekbe telik, mire elkezd profitot termelni, raadasul rugalmatlan a mogotte allo hatalmas ceg. Az ergonomia pedig nezopont kerdese, meg mindig az eger+bill kombo adja a legnagyobb valasztasi lehetoseget, a kontrollerek formaja pedig adott, igy az egy adag juzer szamara biztos tokeletes, a tobbi meg oldja meg. Azert az inhuvelygyulladas nem ritka konzol gamer korokben, nem lennek meglepve, ha gyakoribb lenne, mint az egerezok taboraban (beleertve a nem jatekos egyedeket, tehat mindenkit, aki egeret hasznal*)

    *es != macska

    [ Szerkesztve ]

    I <3 Razer Mantis Control.

  • bigz

    tag

    válasz blade zte #21 üzenetére

    En pedig remelem, hogy sok kellemes percet szerez neked a telefon, ugyanakkor ugy erzem, nem a "gazdag brit" a kisebbseg, hanem jomagad. Mar csak abbol kiindulva, hogy a gazdag brit 70 millioan van, te pedig kevesebb, mint 9. Ha csak europat szamolod, hatalmas bazisa lehet a cuccnak. Plane, hogy $99. A magyar szemlelet egyertelmuen elojon: vedd a legjobbat, ami a leggyorsabb, es ar-ertek aranyban a legjobbnak tunik es mindenre hasznalhato, mert akkor nem kell tobb cuccra koltened, es valahol egy csomo penzt fogsz vele sporolni, sot, ha mazlid van, meg a garanciaztatas is zokkenomentes. Ezzel a latasmoddal nincs semmi gond, de van egy jellemzo demografiaja, igy velhetoen nem erdemes kiterjeszteni az egesz vilagra, amikor egy termek sikeret probalod latolgatni. Ha nem lesz sikere a cuccnak, akkor sem 100%, hogy ezert, bar termeszetesen nem kizarhato.

    @sad_Vamp Lassan gepelek, azt hiszem ... :R

    [ Szerkesztve ]

    I <3 Razer Mantis Control.

Új hozzászólás Aktív témák