Keresés

Hirdetés

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

  • Két fontosabb újítással megjelent az iOS 17.5

    ma Az EU-ban webről is telepíthetők ezzel appok, illetve bővül a nyomkövetőkre való figyelmeztető rendszer.

Új hozzászólás Aktív témák

  • bigwhite

    csendes tag

    Bárki bármit mond, a világ legjobb billentyűje a magyar kiosztású Hewlett-Packard KU-0316. Kár hogy nincs belőle megvilágított, mert akkor vettem volna belőle 5 darabot, és azt használnám életem végéig. De sajnos sokszor gépezek éjjel, kell a világítás. Ezért megvettem az Ozone Blade-et, és nagyjából meg vagyok vele elégedve. Nekem nem kopik róla a lakk, igaz pl a körmöm vágom, meg koszos kézzel nem szoktam hozzányúlni. Kicsit hülye alakja van (tudom, a gamereknek ez kell), nekem nem tetszik, de mivel nincs más, megbékéltem vele. Drága volt akkoriban, amikor megjelent és egyből megvettem, de nem bántam meg, sok sikert ehhez is az Ozone-nak én azt mondom így kb. 3 év használat után, hogy nem bántam meg, én tudom ajánlani mindenkinek, aki fel tudja köhögni az árát.

    bigwhite

Új hozzászólás Aktív témák