Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz llaszlo #47 üzenetére

    Én feltéteteleztem valamit, Te meg kész tényként vetted, majd el is magyaráztad miért az, sőt lekezelően még csak ilyen apple fan boy módjára nem is válaszoltál, mondom igazad van, teljesen Logikus ember amit mondasz, kb mint az antenna gate vagy retina kijelző a tökély, de ami felette van ppi-ben az felesleges, na kb ilyen érveket hoztál fel. Az az semmivel nem vagy képes megcáfolni amit írtam, semmivel az égegyadta világon, ehelyett folyamatosan előadod, a mennyire nagyon vágom a semmit dumádat (és nem ebben a topikban az összesben ezt játszod el, semmire nem vagy képes válaszolni, csak félrebeszélni). Egyelőre ott tartunk, hogy kb 5 dolgot kérdeztem és egyre sem tudtál válaszolni, helyette félrebeszélsz. Nincs bizonyítékom, de ezt le is írtam, de folyamatosan félrebeszélsz válaszok nélkül. És most jöhet megint a lenéző félrebeszélés, persze minden válasz nélkül, hogy mit dumálok, de állítólag ez agy fórum, ahol válaszokat kaphat az ember, na de nem tőled, Te még egy dolgot nem voltál képes megválaszolni, helyette félrebeszélsz....

    Köszi pont 0-val lettem okosabb, általad...

    Ja igazad van... ;) (Egy apple fan boy-tól nem szabadulsz, mert mindig great beautiful, de semmi több. :U )

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák