Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    aki pl 1 kombit használ fuvarozásra, annak tökéletes, mert 4szer annyi házat bír elvinni 1kör alatt :D régen a monitor foglalta a legtöbb helyet, most meg a házak... de ha majd valaki kizárólag ilyet szerel, ott az sem probléma :) amúgy szerintem árban lesz annyival drágább, hogy nem éri meg az árubeszerzőnek ilyeneket vinnie, mert a "hagyományos" házak jóval olcsóbbak maradnak...

    mod: egyébként nézzétek meg: ha vesztek alaplapot, procit, vga-t, tápot, dvd meghajtót, vinyót... összeszerelés nélkül dobozban több helyet foglalnak együtt, mint egy ház... ha már összeszerelted egyszer, nem éri meg szétszedni csak azért, hogy hajtogathast a házat... több helyet foglal szétszedve :D meg időben is sok... rengeteg sérülési lehetőség is bejátszik emellett...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz KilgoreTrout #10 üzenetére

    ez a lapraszerelt dolog nekem nagyon tetszik... márciusban vettem lakást és lapraszerelt franciaágyat, éjjeliszekrényeket, konyhaasztalt, székeket, szgp-asztalt és jól elszórakoztam velük :D régen amúgy szerettem legózni... :) mellesleg csak franciaágynál kellett segítséget kérni a szállításhoz, mert a többi cucc simán befért egy yarisba is... nem mindegy, hogy lekell perkálni szállításhoz plusz párezret valakinek vagy nem... meg panelban ha előre összeszerelt franciaágyat kellett volna felvinni, az necces lett volna... mégha a 2. emeletről van is szó, akkor is :S

    itt egyértelmű, hogy arról van szó, hogy mennyit tudnak elvinni házból 1 kör alatt... átlag házban van csomó levegő, ami ezzel a módszerrel ki van szorítva :D

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Egzee #16 üzenetére

    hehe, én élveztem az összeszerelést... igaz nekem ott lebegett az a lehetőség is, hogy már 3. nap fogok matracon aludni (ami se nem túl nagy, se nem túl kényelmes...) így megvolt a motiváció rendesen... :D a batyumaxos szgp-asztalnál volt csak olyan gond, hogy kifelejtettek a csomagból pár csavart :S

    de itt asuséknál nem tudom, hogy a masszivitás hogy jön össze ennél a háznál... kicsit félek, hogy a kici kínajiak a kici kezeckéikkel kici moszojjal az arcukon kicit nyagdára szerelik :D

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Vevőjelölt #33 üzenetére

    azért én megnézném, ha valaki egy ilyet összehajtogatna:

    :)

    (megtalálható az aláírásomban szereplő linken a termékeim között)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Kobe #36 üzenetére

    jah, csak elemeire szedettnél több lenne vele a meló, mint így a hajtogatásnál... az idő meg pénz :) csak szállítás/raktározás miatt jó ez... érdemes belegondolni, hogy pl egy 19colos crt monitor mekkora méretű/tömegű... ember legyen a talpán, aki sétál vele 1-2km-t... én a 15colossal megszenvedtem anno, hogy 15perc séta a buszig, busszal haza, aztán busztól még 10perc hazáig... 19colos tft-ből meg egy átlag felépítésű nő is elsétálgat 2db-al simán... kisebb helyet is foglal, könnyebb is és árban már most ott van egy 19es tft, mint pár éve volt egy 17es lg crt... és itt az áreséshez hozzájárul a súly/méret elég erősen... kíváncsi vagyok rá, hogy tápnélküli házaknál hogy lesz ez az áralakulás

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz cucka #40 üzenetére

    mindegy, a lényeg, hogy többet lehet belőle ugyanakkora helyen tartani és ha nincs benne táp, akkor súlyban is lényegesen kisebb... a méretével meg vidámabban szaladgál vele az átlagember... :) nem szerverházról volt most szó... pakolásztam már itt a cégnél az ibm szerverünket eleget, tudom, hogy van súlya, de otthonra fölösleges is egy ilyen...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák