Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orion1025

    őstag

    válasz nullpoint #52 üzenetére

    Nézd, jelen helyzetben Te sértegetsz másokat a jelződdel. Tanuld meg, hogy nem a másik a hülye, mert többértelmű felvetésre egy sokadik nézőpontot vonultat fel.

    És kérlek, nyugodtan rettegj, most végre meg tudom venni a PS5-öt, erre vártam!.... Tudod én mással ellentétben még enni is alig tudok néha, mert legszívesebben annak az árát is a kutyára tenném félre, ezért limitáltam mennyiségben az étkezéseim. Mellesleg halkan jegyzem meg, hogy az a pár ember aki megkeresett, illetve emberségből jelesre vizsgázott nálam a támogatásával, azoknak leírtam, vagy legalábbis igyekeztem a főbb tényállást. Mivel nem ezt a posztot szeretném folyton módosítani, hanem tervezek a későbbiekben egy átfogóbb bejegyzést ( már ha ezek után lesz értelme ), ott akit érdekel a kutyánk sorsa, az látni fogja mi volt.

    Az aggodalmad megértem, én is ilyen vagyok, mi pont ezért adományozunk közvetlenül a felhasználási forrásnál, nem adományos gyűjtődobozba és társaiba, sem telefonos sms küldéssel, sem mással, csakis ott és annak, akinek az valóban kell és égető. A másik, amit halkan jegyeznék meg, hogy Te egy fentebbi hozzászólásodban ( 24 ) nem értesz meg egy olyan dolgot, amit mások igen, ellenben jössz a mások általi belemagyarázással, és a galambászattal. Nálam ez a kettő kicsit üti egymást, gyanítom nem véletlenül bannoltak.

    "...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Új hozzászólás Aktív témák