Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Aprósólyom #11 üzenetére

    a gyerekes szöveg az, hogy úgy gondolod "manufaktúra" kell egy ilyenhez, nem tudom hol élsz?
    nem vagyok üvegtechnikus, nem érnit melyik fázis melyik után jön, megmondom mi kell, megcsinálják, kifizetem, pont ennyi a menete
    itt minimális felületről beszélünk, nem ez fogja bedönteni a családi kasszát

    Busterftw
    az enyimé' kvázi néma szabadon, kicsit túlméretezettek a hűtések, ssd nincs, ennyi a titok

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Aprósólyom #15 üzenetére

    picit rossz nyomon jársz, vannak kifejezetten dekoros cégek, már lassan 4 éve csináltattam tp-ből egy él-megvilágított táblát, neten megtaláltam őket, bementem, elmondtam mit akarok, designt ott helyben megcsinálta amit akartam, gondolom üveget lerendelte a megfelelő helyről, másnap késő du. már átvettem a kész terméket
    plexiből akartam sk megcsinálni, aztán rájöttem max olcsóbb lesz úgy, de minőségben sehol nem lesz egy profi megoldáshoz képest, ettől független egyedi volt így is
    azt mondtam én tp-ből csinálnám, nyilván mindenki abból csinál ilyesmit amiből akar - kis túlzással -, nem a menőség' miatt választottam akkor se a tp-t, amellett hogy hogy profi megoldás lett gyorsan, nagyságrendekkel jobban karcállóbb mint a plexi, ma már színezett tp-t is lehet venni, kb csak a fantázia szab határt

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Aprósólyom #18 üzenetére

    menő szót nem használom, azért is raktam be ( :
    szóval semmi bajom ha valaki azzal oldja meg, én már nem tenném, a sokkal nagyobb strapabíróság miatt, persze drágább, valamit valamiért
    rég volt, pontos adatokat nem tudok, biztos nem 1-2mm-es üveg volt, mert a felület 50%-ába mintát martak és kellett vastagság a megvilágítás miatt is, nagyságrendileg 30x20cm-es üveg lehetett, ehhez én kértem egyedi fa talpat, tartalmazta a ledet, bekapcsoló gombot, így volt 10e ft körül "sos" elkészítési idővel másnapra
    decemberben vettem egy ilyet, akkor még 13e ft volt, ez tg oldalas és mivel atx ház elég nagy felületű az üveg, kb elég is egy ilyen célra, nagy tételben nyilván olcsóbb, de az a 13e ft tartalmazta az egész gép házat és még két ventit is

    és rá kellett jönnöm hogy a tg tényleg szép, de ahogy a plexi is, ez is erősen csillog ha találkozik a monitor fényével, és ahogy a cikk írója is tapasztalta, nehezebb hűteni az alkatrészeket házikóban és kb a 70% légüres tér, ezért ment is, mondjuk az egész pc is, mert nem akart összejöni amit akartam, a kvázi néma gép, de most újbóli nekifutásra összejött, tehát tetszik ez a koncepció, de részemről se plexi se tg nem lesz a "pc házban" ( :
    a manufaktúra alatt én egy olyan dolgot értek amit nehéz legyártatni, de egy tg üveg "egyedi praaméterekkel" ma már egyáltalán nem az

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák