Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz bigyo108 #25 üzenetére

    itt panelben nem örülnének neki ( : de nekem is ugrott már be a flex, egyszerűen nincs olyan házikó amire azt mondom ez igen, ezt nekem találták ki, akkor sem ha azt mondom legyen a keret 100e ft - de nem mondom azt -
    fából is több verzióm van, alaplapi tálcás amit mondasz az egyik, végül adta magát az ötlet ahogy tizenéve is szerettem használni a gépeimet és teljesen jók is voltak azok úgy, asztalon "szabadon", csak kicsit másképp, de kellene némi asztalos munka amihez nem elég a dekopír és a fúró, nekem nem baj ha más csinálja meg amit én kitaláltam ( :
    menetes szár az viszont nagyon jó ötlet volt, távtartókon agyaltam, használtam pedig menetes szárat, személy szerint tetszik h nem takartad el, industrial feeling ((( :
    porral én annyira nem foglalkozom, sürített levegő megoldja, másrészt légtisztító a lakásban sokat segít - és nem elsődlegesen a pc por mentesítésére -
    és higgyétek/hagyjátok ;]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz bigyo108 #34 üzenetére

    nem az üveg miatt drága, a koncepció
    én házikómban is volt legalább ekkora tg, 14e körül dobálták a komplett házat, ami igen korrekt tulajdonságokkal bírt
    ez is egy szép megoldás
    aki fél a portól, hajszárító és porszívó nagyjából mindenkinél van, hajszárítóval lefúj-porszíval közben elszív, nem kell hozzá sürített leveő vagy kompresszor, nem űrtechnika ez, havi 1-2x sztem nem megterhelő senkinek 5 percet rászánni
    én projektem körvonalazódik, az a baj túl sok ötletem van :d és megvalósítani most kb semmit nem tudok az alapon kívül

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz bigyo108 #38 üzenetére

    sztem nem is lesz 1650s passzív, az már túl sokat eszik, ott liheg a 1660 nyakán, nem csak a teljesítménye nőtt meg
    nagyon rég volt utoljára passzív vga-m, de igazából teljesen felesleges, túlméretezett hűtővel kell venni a vga-t, ez a csend titka
    próbaképp megnéztem egy ilyet, eredetileg is extra halk volt a vga, de így kvázi néma 4-500rpm-en járatott flexekkel, a hotspot érték pedig a múlté lett ( : - nem végleges rögzítés, de próbára megteszi -
    kicsit "butítottam" a cpu-n, most teljesen passzívan megy a zen 3600, hőmérséklet benn egyre nagyobb, már jellemzően 26 fokot látok, de így is oké minden, zárt házban is működne ez a felállás, max a cpu bordát "megfújatnám" a hátsó venti helyéről, előző házas mókánál úgy csináltam, maximálisan működött

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz bigyo108 #40 üzenetére

    kényszer szülte, a cpu bordán egy venti volt, de átkerült a vga-ra a másikkal egyetemben amit adtak hozzá, több ventim meg nincs ( : de ez megfogja teljesen passzívan egy picit lentebb vett órajellel és feszültséggel
    bármelyik pwm venti működhet hőmérsélket alapján, sőt igazából úgy működik, alaplap függvénye mit lehet állítani, rárakod a ventit pl 50 fokig nem indul a és utána indul beállított értéken, hőmérséklet függvényében pedig beállított érték szerint növekszik
    persze olyan venti kell ami tudja a zero rpm módot, az enyémek legalja pl 300 rpm
    ha igazán csendes venti kell akkor beugrónak kaze flex, fentebb bq! és noctuák
    úgy vettem észre 3-400rpm körül igazán nagy különbségek nincsenek hangban, a társított légszállításban már igen, illetve olcsóbb ventiknél a motorhang tud zavaró lenni, jó ventinál alig van valami
    az én kártyám is fél passzív, az ma már alap kellene legyen, de teljesen passzív az max 75w tdp-ig van, fölötte besülnek/besülhetnek, nem véletlen hanyagolták a gyártók

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz bigyo108 #42 üzenetére

    ha a zajszintmérő dedikált hw, még reális is lehet az érték, másik kettőm imkább mosolygok

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák