Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • winbox

    senior tag

    Tegnap aktiváltam a fejlesztői módot, hogy engedélyezzem az usb hibakeresést és debloatoljam adb-vel a telefonról a youtube és yt music appot (vancedet használok és zavar, hogy ott van gyárilag.) Le is töröltem őket, aztán mikor mentem volna az autóval, rádugom a telót, csak tölt, fel sem jött a 3 opciót, hogy mit válasszak. Na fasza, Android Auto megint lehalt... USB hibakeresés ki, semmi változás. Ha már engedélyezve volt a fejlesztői mód, bekapcsoltam, hogy alapból fájlátvitel/Android Auto legyen az alapértelmezett. Rádugodom, semmi. Pedig minden próbálkozás előtt telót újraindítottam/ autón is a fejegységet, de semmi. Úgyhogy tegnap este megint factory reset google mentés nélkül, újból minden app letölt, beállít, érdekes módon ahogy rádugtam a telefont még este az autóra tökéletesen csatlakozott az android auto. Ma reggel is munkába menet ment, ahogy kell. Úgyhogy marad fent a gyári youtube és a yt music, elférnek, USB hibakeresést is messze elkerülöm :D

    Nyitottam amúgy múltkor hibajegyet rá, az előbb jött rá a válasz:
    Engedélyezzem a fejlesztői módot és az usb módnál válasszam a fájlátvitelt/android auto-t alapértelmezettnek. (Ezt csináltam meg tegnap magamtól) Ha nem működik, akkor rögzítsek képernyővideót a hibajelenséggel (arról ahogy, ha rádugom az autóra, megjelenik a töltés ikon, és semmit sem csinál? :D) illetve küldjek logot nekik. Na majd pont ilyennel fogok még szenvedni. Tele van a fórum Nord 2 AA hibával, oldják meg ők...

    hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

Új hozzászólás Aktív témák