Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz daninet #19 üzenetére

    Vannak drágább cuccaim is. Alapjáraton bejáratva nagyon szépen szólnak. De ahogy analóg vagy digitális formában minimálisan "finomhangolom" már megint egy másik szintet képvisel. Lehet olyan fülest gyártani, amely valamennyi frekin iszonyat jól szól, de azt nem a belépőszinten kell keresni. Ez igaz. Na meg minden ember másképp hall.

    sheratan
    Tudod ez bizonyos mértékben olyan, mint amikor van egy faxa i7-es PC-d és belerakod egy normál 15k-s házba. Más pedig belerakja ugyanazt a konfigot egy 80k-sba. A Piston Hybrid az ársávjában egy nagyon jó füles, amit csak minimálisan kell EQ-zni. Megnézném a Te Hybrid-edet azokkal a szörnyen sok és zavaró mélyekkel és basszussal. Ugyanis a nagyon frankó hamisítványok, már hangban sincsenek "messze" az eredeti Xiaomi termékektől. Ugyanakkor pont jellemző rájuk a zavaró mély és bass. Például Piston 3-ból 6 (hat!) féle hamisítvány is volt nálam, amit ingyen szórogattam el itt a PH-n. Hybrid-ből csak (!) 3 félével találkoztam eddig. Ebből egyet a barátom vett magának. Mindaddig boldog volt az ő példányának hangzásával, míg meg nem hallotta az enyémet. :DDD Az, hogy honnan tudom, hogy az enyém eredeti 100%-ra? A Xiaomi-tól veszem (nem, nem az ilyen shop, meg társaiktól), nem resellertől. A hamisítványokat 5-25USD ársávban pedig különböző shopokból és Aliról vettem összehasonlítás végett (full refund mellett bebiztosítva, mivel mindenhol a 100% original Xiaomi product fel volt tüntetve).

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák