Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Surci1

    tag

    válasz Dolphine #995 üzenetére

    Win7 van a laptopomon. Amikor csatlakoztatom a telót a géphez akkor a tálcán jobb alul megjelenni egy is ikon majd fölötte egy szöveg hogy az eszközillesztő szoftver telepítése, azután az asztalon középen egy kis értesítő ablak automatikus lejátszás szöveggel mint CD-meghajtó oneplus drivers. Alatta két lehetőség: oneplus_setup. exe futtatása vagy tartalmazó mappa megnyitása. Mindkettőt próbáltam már választani. A vége mindig az hogy az exe fálj futtatás sikeresen végig megy,de nem változik semmi. Majd kihúzva és újra bedugva a kábelt, újra kezdődik minden. Volt már telefon újraindítás is és laptop is ill. másik usb kábellal is próbáltam. Windows intézőben szoktam mindent csinálni, ha erre gondolsz ill. oneplus_setup.exe ikonnál van egy kék-sárga pajzsocska is, ezért futtattam már rendszergazdaként is. Nekem eddig terjed a műszaki és informatikai ismeretem. Tippem szerint a driver telepítés nem akar jó lenni, pedig a varázsló szerint installed. Lehet valamit a win7-ben kéne beállítani?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák