Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csorbi

    addikt

    válasz Timer #24583 üzenetére

    A vélelmezés csak feltételezés :) A felhasználói szokások pedig elég széles skálán mozognak. Innentől kezdve megint eljutottunk oda, hogy semmi értelme...

    Kb. hasonló, mint az ugyanolyan autók fogyasztását összehasonlítgatni, még ugyanolyan típusnál is jönnek ki elég "vad" eltérések. Nincs definiálva az ilyen összehasonlítgatásoknál az, hogy hányan ültek az autóban, mi volt az úticél és ebből mennyi volt a város, főút és autópálya, mekkora volt a plusz súly, milyen domborzati viszonyok voltak, hogy vezet a sofőr (váltás, gyorsítás), mekkora volt a forgalom, milyen gumik voltak az autón, hány fok volt, esett-e az eső, volt-e tetőcsomagtartó, mit reggelizett a sofőr és telihold van-e épp, és még ezer dolgot fel tudnék hozni. ;] És akkor csodálkoznak, hogy +/- 1,5 literes fogyasztási eltérések simán vannak ugyanolyan modellnél.

    Telefonnál ez ugyanúgy jelen van! :)
    De emberi jellemző, hogy imádunk spekulálgatni, találgatni, összehasonlítgatni :D

    [ Szerkesztve ]

  • sutszi

    veterán

    válasz Timer #24583 üzenetére

    vélhetően - pont erről van szó. Semmit nem tudunk.

    nekem is úgy tűnik, / de nem érzem különösebben drasztikusnak Nem támadásképpen mondom, de ez így tartalmilag 0 információértékkel bír. Ahhoz, hogy egy problémát normális minőségben tudjunk itt a fórumon feltárni és megoldást találni rá, akkor ahhoz kellene egy egzakt helyzetleírás.

    Én az eddigi használat alapján azt tapasztalom, hogy nálam nőtt a SOT. De igazán a hét folyamán lesz elég tapasztalatom ennek megítéléséhez.

    Csorbi +1

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák