Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • forgonati

    őstag

    Nekem az elődje van, és hát őszintén szólva, nekem az külalakra sokkal jobban tetszik. Pláne, mióta rákerült ez a fajta a grip... Dicséretes, hogy erre már gyárilag rákerült a grip, viszont nekem inkább kell az az utángyártott mint az XZ-2 gyári gripje, ami nem a legszebb.

    A nagyobb videófelbontásnak ideje volt, haladni kell, de nekem személy szerint mondjuk ez a része nem túl fontos, az XZ-1 videóját sem használom...

    Viszont a tárcsa paraméterezhetősége és a nagyobb felbontású érintős kijelző az biza kéne. De mivel optika szempontjából nem fejlődött a gép (sőt most látom hogy inkább visszafejlődött mert kisebb szenzort + több MP-t kapott, WTF???) és még kinézetre sem jön annyira be mint az elődje, én tuti nem váltanék erre...

    Keelah Se'lai!

  • forgonati

    őstag

    válasz Parci #13 üzenetére

    Lehet hogyha kézbe venném, nekem is megtetszene, de külalakra akkor sem tetszene jobban mint a régi váz. Na persze a használhatóság valamivel azért előbbre van mint a külalak. Ez az új, szögletesebb, amolyan "baltával faragott" főleg az a grip. Nem tetszik na :)

    Az az érintős kihajtható kijelző faja, de kár hogy vagy 5 mm-el vastagabbá tette a gépet. Így már majdnem a G12 szintjén van vastagságban, arról meg részben azért is mondtam le anno, mert böhöm nagy dög volt.

    De all in all, jó gép ez. Ha most nem lenne gépem és most vennék, lehet ezt venném. Viszont az elődje után talán nem érné meg cserélnem. Lehet majd az XZ3-ra. Ha lesz...

    [ Szerkesztve ]

    Keelah Se'lai!

Új hozzászólás Aktív témák