Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    "A processzorra szerelt ventilátor maximum 180 mm-es magasságú lehet" mármint a hűtő gondolom.

    egyébként 165mmnél magasabb hűtő nincs is a piacon, jó okkal (mert szinte semmibe nem férne be).

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz Pixelmaster #10 üzenetére

    alapvetően ha másmilyen led lenne, sokaknak az is baj lenne.

    nem vitatom, élőben jól néz ki. egész addig, amíg az ember nem szeretne egyszer aludni melette. illetve éjszaka/lanpartyn is zavaró lehet a plusszfény (ez függ a led erejétől is).

    a házak/ventik nagyrészénél nem kapcsolható a led, ettől is válik a dolog problémássá. volt CM690em, gyönyörű volt a kék ledes ventivel a teszteknél, de én kapásból úgy kezdtem, hogy ment le a LEDes venti alulra, mert úgy volt a legkevésbé feltűnő. és eléggé sokan voltunk így vele. persze, ismerősök előtt egy bizonyos életkorig lehet vele menőzni, de egyébként felesleges szvsz.

    olyan dolog ez, mint a fénycső: egy ideig poén, mert jól néz ki, de egy bizonyos idő után az ember nem akar olyan gépet, ami (a szükségesnél jobban) hallatszik, és nem akar olyat, ami látszik. tetejében ledes ventik jórésze úgy szutyok, ahogy van (persze vannak minőségiek is, de azok még egy SFlexhez képest is horror áron mennek).

    mindenesetre gyorsabb nem lesz tőle a gép, akkor meg minek világítson plusszba?

    viszont: ízlések és pofonok. az NZXT házainak egyrésze is szerintem hót ocsmány, mégis gyártják őket, tehát valószínűleg van piacuk. de pont ez a jó, ha valakinek ledes ház kell, akkor kap, ha valakinek meg nem, azis kap. (ennek a háznak a dizájnja se tetszik, de TT házat nem vennék a szuper minőségük miatt:) ).

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák