Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz buvartacsko #19 üzenetére

    buvartacsko:
    Mondtam én. ;]

    nord_:
    Nincs is ilyen topik. :( :D

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy A54

  • 600700

    senior tag

    válasz buvartacsko #19 üzenetére

    :-) jah bocs mar latom a Apple vedoszentje vagy itt...
    De pont ezt latod rosszul. Az elet pl nemetorszagban olcsobb mint magyarban.
    Egy ujjepitesu lakas berleti dija Berlin belvarosaban kb ugyanannyi mint Budapesten. Ha meg bemesz a boltba elelmiszert venni kb harmadaval olcsobb mint magyarban amellett hogy jobb minosegu minden termek.De meg a Pick szalami is olcsobb ott.
    Es nem nem megyek semmilyen hazba rinyalni hogy az ottani minimalberbol mit lehet megvenni vagy mit nem. Egyebkent havi 200eur lizingbol meg a minimalberes is megengedhet egy vadi uj Mercedest.vagy 0 eur beszalloval havi 500 ert egy vadi uj ujjepitesi 100nm es sajat csaladi hazat.Ez magyarban nem megy megha nem alltal meg a tanulasban a kozepsuli utan sem...
    Ha ilyen intelligens es tajekozott vagy pont neked kellene ezt tudni.

    Es nem nem minimalberbol elek , magyarorszagon egyebkent , nem ide tartozik de regiseg-mukincskereskedesem van Berlinben es Bern ben es koszi nem kell sem az uj S Merciert sem az uj csaladi hazert rinyalnom mar megvan.Igaz csak kozepiskolam van.
    Ebben az orszagban ha tanulsz sem becsulik meg anyagilag sem. A gyari munkasok meg ha nem lennenek neked sem lenne munkad. Es sajnos hogy netto 73eft ot er a 3 muszakos munkajuk. Nem lehet mindenki olyan csaszar mint te hogy tanul es es itt osztja az eszt.De egyebkent egy friss diplomas fizetese se er szart sem magyarban. Egy "hozzadkepest tanulatlan heggeszto nemetben tobbet keres mint Te itthon, kb 2500-3500eur netto.Es nem sirni jottem ide vagy mashova , csak egyszeruen irritalo egyes kis kocsogok stilusa.

    [ Szerkesztve ]

    SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

Új hozzászólás Aktív témák