Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz zed1983 #6 üzenetére

    meg nem is csak az, hogy mennyi... hanem, hogy mikor? :D az a 100dollár a mostani árfolyamon kicsit sok... főleg, ha azt nézzük, hogy pár hónap múlva már a 9600gt is sokkal olcsóbb lesz... (mellesleg a 4670-nel együtt már az alsókategóriába sorolják egy ideje) az lesz pojén, ha jönnek az izmos kártyák 40nm-en... meg a komolyabb gyártási technológiával készülő dx10.1-es alsókategóriás gtx300-ak :DD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz marcias #58 üzenetére

    mert most elég szépen beállt 25-30közé az árfolyamok miatt... szerintem reális lenne, ha 20 alá menne... és akkor aztán lesznek korrekt kártyák abban az ársávban :)
    vagy úgy vannak vele, hogy átnevezik még 3szor, hogy el tudják adni drágáé'? :D aki picit is ért hozzá, úgy sem venné meg, hanem inkább konkurenciától vesz hasonló tudásút olcsóbban vagy jobbat :) atinak olcsó pénzért ott van a 4670/3850/4830 és ez az új kártya is oda készül... nem rossz... nvidiánál nem sok versenyző van a környéken egyenlőre :S

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz ZorPrime #63 üzenetére

    ezért vettem anno 9600gt-t... mert 9800gt-re, 4850/70-re nem volt pénzem, 4830 meg nem volt még akkor, a 4670-nél meg azért erősebb a kártya... a 3850-ről meg nem hallottam igazán jókat (meg általánosságban a 3...-es atikról...) nem is bántam meg, hogy nv kártyát vettem, mert driverrel nem szívtam egyáltalán... bétákkal is tökéletesen mentek a játékok (1szer szívtam összvissz, saját hülyeség miatt), 1-2 optimalizálatlan brutál játék fogja meg a kártyát... egyébként tökéletesen megy 1280ban fullon majdnem minden... az nvidia drivert írni tud, az ati meg kártyát készíteni :) "no offense az Ati-fanok felé!"

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz laci666 #92 üzenetére

    pár fórumon a júzerek sírásából szűrtem le... :) "ezzel-azzal a driverrel itt-ott villognak a textúrák... valami hotfix után elmaradt a beígért javulás és még rosszabb lett a farcry2/gta4/stb..." lehet, hogy csak hülyék voltak, de fene tudja... :) jó régen, amikor még gef2-m volt, haverom akkor szívott még nagyokat az atijával... el is adta inkább... abban az időben úgy várták az atisok a drivereket, mint a megváltót... azóta sokat javultak ilyen fronton, de szoktam azért sírást is hallani rendesen...

    ui: amúgy azon a gépen, ami az aláírásodban van, illik is jól menni a játékoknak :DD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák