Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fojtviki

    senior tag

    válasz rudi #88 üzenetére

    Erdekes, hogy az "oreg hentesektol" szerzett fagyasztoladak meg a mai napig is mukodnek:) Amivel tele a hocipom, hogy az uj dolgok valahogy nagyon sokszor garancia idon tul 1-2 honappal megadjak magukat. Nem 1-2 ilyen eset volt mar nalunk, hanem legalabb 10 de lehet evvel is keveset mondok:) A leglatvanyosabb az, hogy 4 ev alatt 4db TV-t vettunk. Szoval azert ez nem lehet veletlen sajnos:( Tudom, hogy igy mukodik a vilag, de nekem ez akkor sem tetszik igazan. Ha pedig egy korszerusitessel mondjuk egy atlagos villanyszamla felet megsporolod, mondjuk 5000 Ft. Tegyuk fel, hogy 5 evente csereled a dolgokat es ez igen tulzo becsles, akkor 300e Ft-ot sporolsz, ami nem biztos, hogy kifutja a kovetkezo korszerusitest. Szoval ugymond mindegy is. Pont tegnap gondolkodtunk el ezen itthon nagy unalmunkba:) Arra jutottunk, hogy megiscsak csinaljuk, mert ha a korszerubb gepeket hasznalunk, akkor a kevesebb fogyasztas miatt, talan hozzajarulunk a kornyezetunk megovasahoz. Igy idosebb fejjel, mar eleg fontos lett ez szamunkra:) Fiatalon nem foglalkoztatott ennyire ez a dolog, amire nem vagyok buszke.

    Egyebkent, fagyasztot pont ez miatt akarunk majd venni, ami miatt te selejtezted! Mondjuk parom rokonaek allat tartasbol elnek. Ott az allatok azt eszik ami a sajat foldjukon megterem. Tehat sajat takarmanyt, adalekoknak nyoma sincs. Kiprobaltuk egyszer, vettunk 1 kg karajt boltban es 1 kg-ot ebbol a husbol. Sutes utan a bolti 72 dkg lett a hazi pedig 91 dkg. Szoval probalunk az egeszsegre is figyelni, ami sajnos egyre nehezebb ebben a vilagban:( No de befejezem az offot, ez vegkepp nem ide tartozik mar!

Új hozzászólás Aktív témák