Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trufa12

    addikt

    Vettem én is 1 ilyen házat, össze is dobtam ma, és tényleg jó, nem nyiklik nyaklik, halk is a gép benne , vettem 6 darab lepa bol ventit (kék ledesek) 6 venti és szinte semmi hangja a gépnek.
    Hűvös minden . Annyi hogy a tető kissé zúg ha nem teszek rá pl egy telefont, mert át veszi a ventinek a rezgését . De orvosoltam a telefonommal v majd teszek rá 1 órát később bármit aztán annyi .

    Szóval ennyi pénzért (21 ezer forintért kiváló vétel volt )

    Még ha kötekedni akarok hátránynak felsorolható a táp beszerelése, elő kellett vennem :D a papírját mert hirtelen reggel nem tudtam elképzelni hogy megy ebbe bele a táp...

    Nah meg a hdd hogy tényleg csavaros (és bár az én figyelmetlenségemből adódott a kellemetlenség , beszereltem a tápot , nem fértem hozzá... :W .) Táp ki félig, aztán 2 vinyó becsavaroz, és vissza.

    De miután össze van pattintva abszolúte kellemes látvány és tényleg hűvös csöndes.

    És szerintem az előlapi porszűrő szépen tapad , erős a mágnes . Az alján mondjuk tényleg gagyi a porszűrő de hát ez van , majd sűrűbben kell takarítani .mert én nem tettem fordítva a tápot, kevés hely lévén így féltem nehogy melege legyen bár biztos nem lenne de jól van ez így ahogy kell úgy tettem bele.

    Nah szóval 1-2 kisebb kényelmetlenségtől eltekintve remek darab , olcsó kategóriába nem találkoztam még ilyen masszív házzal.

    Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

Új hozzászólás Aktív témák