Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoolla

    aktív tag

    Nekem ilyen van feketeben. Szeretem, mert nincs optikai meghajto lehetoseg, ami sok mitx hazat elrondit. Beferne meg a Zotac 1080 amp extreme is, ami nem kicsi, a kabelrengeteg takarasa ugyes nagyon, van meg bo 2 cm a psu takaro es a vga kartya kozott, vagyis nem kenyszerul az ember bloweres kartyara. Tehat ez a haz ott eros ahol a sok kisebb haz elverzik, megpedig a szellozesben. Ezert nagyobb, de cserebe nem sul meg semmi. Massziv konnyen szerelheto, elegans.
    Par negativum, de javithato, kicsit "reszelnem" kellett a vazon felul, hogy be tudjam rakni a 280mm-s radiatort a vizhuteshez, mert kb 2mm hianyzott hogy a csavarokat be tudjam fogatni. alapbol a haz ventik nekem hangosak, az NZXT felirat a psu fedelen nem rgb, vagyis az mindig feher, ezert en egyenlore kikapcsoltam, de majd visszanyomom ha megjonnek a feher corsair ML ventik, meg persze a fejjel lefele levo ssd-k. De a szurke/fekete samsung 850 evo eltunik benne, igy nem zavaro.

    Vegyetek vigyetek. :)

    "It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

  • hoolla

    aktív tag

    Nezzetek masik oldalrol. En pl. A kovetkezoket vettem figyelembe a "Mitx" epitesnel: Nem tetszett az hogy az amugy egy ket haz szep iveit, elrontja az elso optikai takaro lemez. Aztan a legtobbnel a 270mm!! vagy annal hoszabb vga kartya mar nem fer be. Az atlagnal hoszabb tap nem fer be. A fekvo alaplapos hazaknal felos a tulzsufoltsag igy a vga kartya megfullad, vagy vegyel hajszaritosat. Nem fer el a legtobbjukben a 280mm-s radi.

    Igy ez elegge leszukiti a kort. Ha persze azt is szeretne az ember, hogy a kivalasztott haz tetszos legyen.

    Az alaplapomrol annyit hogy pont a haz araval kerul olcsobba mint az az atx alaplap amit amugy vettem volna. Van eleg usb hatul plussz 2x 3.0 a hazon. Vettem melle egy Sound blaster Omni Kulso JO hangkartyat ami szinten fele annyi mint egy belso jobb fele. Lehet hogy nagyobb az atlag mitx-nel, de volt Cosmos II-m es hat ruhelltem mar a vegen, hogy kb targonca kellett ha szerelnem kellett. :) Ez itt figyel a monitor mellett es alacsonyabban van a teteje kb 10 centivel mint a monitor teteje.

    [ Szerkesztve ]

    "It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

  • hoolla

    aktív tag

    válasz gianni85 #42 üzenetére

    280mm-es radiator fer elore is es felulre is egyutt. :)

    "It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

  • hoolla

    aktív tag

    válasz fogtunder #48 üzenetére

    A fektetett megoldas nekem is sokkal jobban tetszett. Ha a fektetett megoldas jo lett volna mert pl perforalt a haz oldala es a kartya jobban szellozik, akkor volt valami mas ami attol a haztol elrenditett. es igy mentem hazrol hazra. Valami mindig volt. Ebben az elolapi also venti fujja a levegot meg plusszba a vga kartya es a tap koze. De egyebkent a leghutok meg a fektetett megoldasnal is le vannak korlatozva. Pl a NH-D14-t nem rakod be egyikbe sem.

    "It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

Új hozzászólás Aktív témák