Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    Érzik szerintem ők is, hogy az eredeti megkötéssel csak piacot veszíthetnek, ezért engedtek. Az MS esetében ezt még el tudom képzelni, hogy az Apple eszközön történt Xbox appbeli vásárláskor levonják a jutalékot.
    A Stadia esetében ez persze evidens, kérdés, hogy a Google rá akarja-e engedni a szolgáltatást az almás készülékekre :U

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

  • Necroman_Mk2

    őstag

    válasz azbest #26 üzenetére

    A Google lényegében ezt kínálja a Stadia-val, azaz külön-külön megvehető és játszható appok, nem egy előfizetéses könyvtárat. Kérdés, hogy ez őket meghatja-e, vagy inkább maradnak Droid exkluzívak. Én a helyükben nem csak az utóbbit favorizálnám, hanem még rá is fókuszálnék az Android TV-kre.
    Illetve a MS tervez-e egy nem előfizetéses, de szintén felhős elérhetőséget a játékokhoz csakis az Apple felhasználótábor kedvéért? Az exkluzívaik esetében mondjuk nem lenne elvetélt ötlet, egy próbát megérne szerintem.
    Ugyanez: Sony és Playstation Now, avagy nyitnak-e a mobil platfromok felé?

    (#39) Tigerclaw Lehet teljesítményben ott vannak, ahol egy épített Windows PC, de árban bőven felettük.

    (#29) edward2 Hasonlóan látom én is a tabletek sorsát: addig volt létjogosultságuk, amíg a telefonok képernyője 4 inch alatt volt.

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák