Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz llax #46 üzenetére

    Érdekes felfogás az biztos.

    Az biztos, hogy én nem fizetejk az nVidia-nak többet ezért. Az, hogy ettől drágább lesz-e a lap...passz. Abba mondjuk senki nem gondolt bele, hogy eddig a Giga lapok 80%-a CF támogatással jött ki, amért lehet, hogy ugyan ennyit kell fizetni, csak az nem nyilvános, hogy pontosan mennyi. Tehát belekerül a lap X-be, amire rájön az 5 dolcsi (és tök mindegy, hogy AMD vagy NV bácsi zsebébe vándorol) a lap ára X+5 dolcsi lesz...rögtön milyen szemét húzás, mert nyilvánosságra hozták. Az AMD biztos pacsira adja a több millió dollárért fejlesztett CF-et...

    Ez kb olyan, mintha azt mondanád, hogy azétr mert megvettem az UT3-at, nekem kevesebbet kellene fizetnem azékért a játékokért, ami alatt az Uengine3 dolgozik. Hiszen tőlük vásárolják a motort. Tehát fizetek az UT3-ért és fizetek a msáik játékért is.

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz llax #48 üzenetére

    Az SLI kihasználásához viszont venned kell minimum 2 db. nV kártyát

    Nagy vagy! :C Igen, ezt hívják SLI-nek. Ha kenyeret akarsz enni, akkor venned kell kenyeret, a 2 VGA-s rendszert akarsz, akkor venned kell 2 VGA-t. Ez már csak egy ilyen rohadék rendszer....

    nForce-ios laphoz se kell 2 db VGA-t venned, hogy működjön a lap. 1VGA-val is elmegy. De ha 2 VGA-t akarsz, akkor kell venned alá lapot is. Ha SLI-t akrasz, akkor kell 2 VGA és kell 1 alaplap. :C

    Ha CF-et akarsz, akkor 2 db VGA és 1 alaplap.

    Még mindig nem értem, hogy mi bántja a csőrődet. Az, hogy épp a chipsetet és a kártyát is ők csinálják? Az nem bántja a csőrődet, hogy pl. a játékkiegészítőkhöz kell az alap game? És ha én csak a kieggel akarok játszani? Akkor azért vegyek 2 játékot, hogy az egyikkel tudjak játszani? Ez pont olyan hülyeség, mint amit Te írtál. SLI-t szeretnél, de nem akarsz alá lapot venni. Akkor ne vegyél, és nem fog működni és ennyi. Senki nem kötelez rá, hogy 2 VGA-t vegyél. És tudom furcsa, de ha számítógépet akarsz, akkor kell tápegység is..mert különben nem megy. És így tovább...persze ha nem akarsz számítógépet, akkor nem kell tápt venni. Így ha nem akarsz SLI-t, akkor nem kell alá lap se.

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák