Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiki18

    őstag

    válasz callmeakos #1 üzenetére

    Őszintén szólva,én már 3(azaz 3) családról is hallottam ,akik úgy döntöttek,hogy külföld,és hogy az hú de szuper jó lesz.(A 3 család soha nem hallott egymásról). A célpontok Anglia ,Luxemburg és Németország voltak. Mindegyik nagy búcsúpartival,lezsírozott melóhellyel,külföldi kapcsolatokkal indultak el.
    A legrövidebb a németországi volt,3 hét után comagoltak haza,mert jött a "ja bocsi,már mégsem lesz az a meló,mert ezért-azért".
    Luxemburgiak húzták a legtovább,3 év volt a kintlétük,mindkét szülő már a sokadik melóhelyen voltak,felélték az összes tartalékaikat,adósságba estek,és csak utána adták fel és jöttek vissza,haza. Azóta az apuka se kapta vissza itthoni állását,jelenleg fusimelózik,ami rosszabb mint a lutri.Egyedüli hasznot a két gyerek látta,mert megtanultak franciául,igaz egy évvel elcsúsztak az érettségiükkel.

    Én nem elijeszteni akarlak.Csak óvva intelek,hogy gondold meg.

    Apám 2 évet dolgozott németben,mint vendégmunkás. Havonta ingáztak(stuttgart és környéke). Több volt a pénz,de a költség is. Ott nem 20 forint azsömle meg a kifli...se a kenyér,se a hús(legyen az bármilyen).
    És arra is készülj fel,hogy magyar vagy.A magyart sehol se szeretik,megeshet hogy elzavarnak a boltokból,butikokból.

Új hozzászólás Aktív témák