Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alex91

    félisten

    válasz zsiga667 #100 üzenetére

    Nem vagy igenytelen, es lehet, hogy csoro se! Neked, meg masnak ez nem felel meg. Meg lehet, hogy meg is felelne, de akkor se nyom ki az ember ennyi penzt erte meg ha meg is engedheti maganak!

    Es azert mert valami nem a te igenyidet probalja megcelozni, kielegiteni, vagy nem a te penztarcadnak keszult, azert nem kell lehuzni! A piac eldonti, hogy megmarad vagy nem...

    Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

  • M@trixfan

    addikt

    válasz zsiga667 #100 üzenetére

    Az nyomat bullshit szöveget aki először nekiáll bullshitezni, szerintem ne tedd :N Ha egy sima szavazás ilyen reakciót vált ki akkor mi lenne ha egyszer megmutatnám a gépeimet élőben.... Rohanhatnék az atomóvóhelyre? :) Tényleg nem értem miért kell ezt, miért nem lehet kicsit nyitottabban látni a világot?

    A másik meg az, hogy miért kell előjönni ezzel a csóróság/fikázás vonallal? Itt konkrét termékekről esik szó és nem egymás anyagi lehetőségeit elemezzük. Nem áll szándékában ez senkinek sem. Érdemes lenne nem keverni az "elitista" és a "sznob", illetve a "praktikus" és "trendi" kifejezéseket. Minimális szintű antropometria ismerettel (én is csak egy félév erejéig hallgattam ergonómiát de sok mindenre rávilágított) nem bullshiteznéd az embert. Ráadásul széllel szemben csurgatni pont azokkal a szempontokkal szemben amikre kihegyezték az adott terméket... :)

    Szólok, most jön a bullshit: Gitározom, videót szerkesztek, Matlabot és egyéb számításigényes cuccokat futtatok a mindennapos netezés, zenehallgatás, fotózás mellett. Teljesen komolyan gondolom, hogy a legjobb másodlagos gép az AIR. Majdnem egy komplett hangstúdiót vihetek magammal egy gitárokban az összes pluginnel és fényképeket is át tudom tölteni rá, miközben ugyanazt a rendszert használom mint a nagy gépen. Mindezt egy subnotin normális processzorral, de FW hiányában. Subnotira rántanál be DV anyagot (esetleg HD-t ;] ), vagy megoldhatatlan az USB-s külső vinyó?

    Písz, riszpekt meg minden, csak már megint a hülye sznob mekes magyarázza meg konkrétumokkal, hogy Európa drágábbik felén munkához ugyan miért fektetett mekbe már negyedik éve.

    twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Új hozzászólás Aktív témák