Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz mjani1172 #164 üzenetére

    Hidd el, elolvastam.
    Egyreszt nem ertem mi gyerekesseg van egy ervelesben, mareszt a velemenyem alatamasztasara ha lehet igy fogalmazni bizonyitekot is prezentaltam.
    Jelen esetben azt mondtad, hogy elfogult vagyok a mi mix2-vel kapcsolatban, amit egyszeruen cafolnek.
    Ha jol emlekszem 2 telefonnal hasonlitottam ossze, az egyik a mate 10 pro, a masik a samsung s8/note8 volt.
    Jelenleg is tartom allaspontomat mindket osszehasonlitas teren.

    Nalam az okostelefonok megvetele, csereje (mar bocsanat, ha nyersen fogalmazok) de nem penz kerdese.
    Kozel 50 evesen mar megtehetem, hogy azt, es olyan keszuleket veszek, amit akarok, igy nyilvan a palettabol azt tartom meg, ami szamomra a legjobb.
    Ketsegtelenul vannak egyeni preferenciak, de i7plus, iX, s8, note8, mate 10 pro utan megis a mi mix 2 mellett dontottem, es hasznalom nagy nagy megelegedessel, mert dual sim-es, nagyon gyors, a multitask peldaerteku, nem laggol, nem akadozik, nagyon jo az akkumulatora, nagyon jo az audio minosege, beszelgetes kozbeni hangminosege, minosegi anyagu, gyonyoru telefon.
    Miert tartanek egy ezen tulajdonsagok osszessegetol gyengebb keszuleket? Mert a masik marka masok szamara ismertebb, es masok altali (fizetett) tesztekben jobban ajanlott?
    Ugyan mar...

    A mobilt magamnak veszem, szeretnem a legjobbat hasznalni, ami jelenleg a mix 2.
    A kamera dolog is kiragadott volt, hiszen batai15 kollega hozta fel, es arra reagalva kerult elo ez a tema, nyilvan neki nulla sajat tapasztalata van e teren (is) a mix2-vel kapcsolatban, mint ahogyan az itt hozzaszolok nagy reszenek is.
    Fujjak a tesztekben (fizetetten) leirt demagog szoveget, koztuk a gyenge kamerat, majd mikor jon valaki, aki valos, napi hasznalat soean keszult fenykepekkel elorukkol, akkor anelkul, hogy erdemben reagalna, cafolna, jon az "elfogult vagy" szlogen, es ezzel (szerinte, szerintetek) le van tudva a dolog.

    Szoval mindenki eljen egyutt az altala ajnarozott keszulekevel, en akkor is joggal, es alappal fogom vedeni az elod telefont.

    Jah, es "megyek" rendelem az uj S modellt, mert latatlanban mondom (kiindulva abbol, hogy a sima mix2 egy pazar telefon) hogy a topik alapjat kepezo mobil a piac legjobb telefonja lesz!

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák