Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • odrif

    MODERÁTOR

    válasz papaty22 #19615 üzenetére

    Igen tudsz róla biztonsági másolatot is készíteni.

    20 éve a Prohardveren

  • old rocker

    veterán

    válasz papaty22 #19615 üzenetére

    Ember, mindenkinek szívesen segítünk, de azért
    1. Valamennyire ismerd már meg a telefonodat, ha nincs kezelési utasításod, akkor PDF-ben le lehet tölteni.
    2. Mielőtt felteszel egy kérdést, előtte egy picit eröltesd már meg a fantáziádat egy kicsit: szerinted, ha PC-re a Suite-tal csinálsz mentést, de utána elveszik a telefonod, a számítógépedről lojalitásból vesznének el az adataid? Vagy milyen releváns összefüggést látsz a kettő között?

    Mielőtt megsértődnél: mindig haraptam az olyanokért, amikor olyan kérdéseket tettek fel, jaj, gyerekek, nekem is van egy hete ilyen szép telóm, de hol lehet bekapcsolni?
    Egy versenyző egyszer azt kérdezte: hol lehet az automata billentyűzárat feloldani, gyorsan-gyorsan, valaki mondja mán meg...

    A többiek - és én sem - E52-vel a fenekükben születtek. Megvettem/tük a telefont, elolvasgattuk a kezelési útmutatót, végigbögyörgettük a menüt, megismerkedtünk a telefonnal. Vannak bonyolultabban elérhető beállítások, fifikák, oké, erre van a topik. De azért ne ott kezdjük már, "mielőtt be akarom kapcsolni a telót, belerakjam az akksit?"
    Annál is inkább, mert a menüben találsz súgót,animált!! bemutatót, beállítás varázslót,tel.telepítőt; mi kell még? A Sorbonne professzorai?

    Stopperóra programot külön tudsz letölteni. Csattogós szárnyú, tilitolizós falepkét pedig a piacon lehet kapni.

    [ Szerkesztve ]

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák