Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz Degeczi #15682 üzenetére

    Igen, sajnos az ára riasztó - hozzáteszem, nem alaptalanul ennyi, ha a többi tingli-tangli fizetős alkalmazás árát nézem; mint írtam, felér egy outlook v. hasonló pécés levrendszerrel. Nem tudtam, hogy céges telefon, aki privát és témobilos, azoknak - mint nekem is - jobban megéri egyszer, egy összegben kifizetni, mint havidíj formájában Nokia Messaging Push e-mail szolgáltatásért a trének ugyanezt az összeget egy év alatt kifizetni, mivel a progi az az enyém és következő évben már "ingyen" használom. (Mármint a N.M.- hez viszonyítva.)
    Egyébként még a topik első harmadában sokat dühöngtem ezen, hogy a telefont a Nokia "kihegyezi" a Nokia Messaging szolgáltatásra, a gyári e-mail kliens ezzel működik a legfaszányosabban, csak éppen a szolgáltató tartja a markát -és szerintem túlságosan odatartja - az igénybevételért + adatforgalom... A telefon beállításában viszont nincs az az alternatív lehetőség, amit te is hiányolsz és ami a profimail-nél megtalálható. Én, mivel evás vagyok és nem tudok telefonszámlát (sem) elszámolni, emiatt döntöttem úgy, inkább megveszem a profimélt. Jelzem, szerencsém is volt, mert a szoftver forgalmazójától jár a hírlevelük és egy alkalommal akciósan tudtam megvenni, minusz 50%-al...

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák