Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • evibly

    senior tag

    Helló all!

    Tegnap óta nekem is van, nem fagy, minden ok vele. Most tettem fel Google Map-st, Opera Mini, gyönyörűen hasít. Telefonáltam ez idő alatt elég sokat, ment pár SMS is, és okés eddig. Ma valaki mondta, amikor beszéltünk, hogy halkulok, de az az irodaház miatt van, árnyékol, sok más telóval is előfordult. A hangminőség tökéletes, éles, elég hangos.

    Meglepően könnyű és vékony a cucc, ez igaz, de abszolút szokható. Én egy Samsung Innov8-ről álltam rá erre, az előtt E51-em volt. Igaz, hogy az Innov8 csúcs minden szempontból, de rá kellett jönnöm, hogy az a Symbian és az a támogatás abszolút nem ugyanaz, mint a Nokiánál. Sokkal kevesebb program, support, Ovi.com és még sorolhatnám. (Meg hát nyilván sokat is buktam az árán, de ez így szokott lenni:-)

    Érzetre az E51 valóban masszívabbnak tűnt, elsőre nekem is furcsa, mert törékenynek tűnik nagyon, de csalóka ez - ugyanúgy egyben van, mint az előd. Egy 4 gigás noname microSD-t tettem bele, de mindenképpen formázzátok előtte, illetve akár magával az E52-vel, mert képes behülyülni az azon tárolt témák, progik, egyebek miatt. Én kimentettem róla a videókat, képeket, zenéket, formázás, majd vissza minden.

    Úgy érzem minden nagyobb, szebb, jobb az E51-hez képest. A gombok tökéletesek, gépelés megy, mint a villám. Nem recseg, ropog, egyben van. De ami a legnagyobb élmény (főleg a Samsung-féle Symbian után), hogy mennyire gyors. Tudom, erről volt szó, de nekem még mindig élményszámba megy, és néha csak pörgetem a menüket, és vigyorgok közben:-)

    Komolyabb telepítgetések még hátra vannak, és még csak lemeríteni sem sikerült (nyilván). Ha lesz új infó, megírom.

    Más: rossz tapasztalatok mindig lesznek és valóban úgy van, hogy azokat szívesebben írják meg az emberek, mert bizonyos szempontból csalódottak és ez így oké is. De (csak) az ő tapasztalataik alapján ne döntsetek, az dőreség lenne.

  • evibly

    senior tag

    válasz baradi #332 üzenetére

    Csak megerősíteni tudom: nálam is tökélete a hangminőség mindkét irányba...

Új hozzászólás Aktív témák