Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    válasz karldergroße #440 üzenetére

    Nokia N8-ról amikor átküldök e-mail-ben 10-12 képet, akkor az másfél perc alatt megérkezik. BT-on még nem voltam olyan mazohista, hogy megróbáljak 10-12db 9/12MP-es képet elküldeni, de nagyon lassú lenne.
    Nem azért nem használom, mert nincsen vagy nem tudok, hanem mert ostobaság lenne a részemről BT-on küldeni. Főleg, hogy ha elküldök egy képet, akkor nem a mellettem ülőnek küldöm - neki minek is küldeném, mikor épp látja a telefonomon is.

    Nem arról beszélek, hogy ne lehessen BT-on fájlokat küldeni, hanem hogy sokkal célszerűbb gyors módokat használni fájlküldésre. Persze ha valaki megvesz egy komoly készüléket és mellé komolytalan a netkapcsolata (értsd ezalatt, hogy nincs), akkor megértem, hogy BT-t használ ha ló nincs, szamár is megteszi alapon. De itt úgy látom, azt nem akarja a fanatikus réteg elfogadni, hogy a BT az a szamár és nem a ló.

    De senki nem tiltja meg nektek, hogy BT-on keresztül küldözgessétek a dolgaitokat. Tegyétek nyugodtan. Csak ha kicsit is belegondoltok, rájöttök, hogy alapvetően az számít a leglassabb módok egyikének. Hiába van csodálatos N8-am, akkor sem állnék neki BT-on küldeni a képeket, mert magammal tolnék ki. Talán ha adódik egy olyan élethelyzet (még nem adódott), hogy mindenképp azonnal át kell küldenem valakinek valamit, akinél nincsen semmi más csak egy BT-os alaptelefonja, akkor lehet, hogy örülni fogok a BT-fájlküldésnek, de hogy ezen lovagolni, hogy ez micsoda meghatározó és alapvető dolog, az tényleg nevetséges.

    [ Szerkesztve ]

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

  • schawo

    titán

    válasz karldergroße #440 üzenetére

    Röhejes ez a lassú és alkalmatlan átviteli csatornába kapaszkodásod. :U

    Utoljára 6-8 éve végeztem rendszeres Bluetooth átvitel, akkor is butafonnal. Az elmúlt 4 év során, amióta "okossal" járkálok (S60v5, S60^3, droid) 3 alkalommal fogtam hozzá bt átvitelhez, abból egy fejeződött be sikerrel azelőtt, hogy meguntam volna, és kivágtam volna, mint macskát szarni. Ma már egyszerűen túl nagyok a fájlok ahhoz, hogy a bt érjen valamit. Egy szem zeneszám (FLAC, mondjuk 30mb) átvitele is egy örökkévalóság.

    evDirect villanyautós töltőhálózat

  • Remus389

    veterán

    válasz karldergroße #440 üzenetére

    én sem értem, nem létszükség, de néha társaságban jól jön

    vagy ha a másiknak "butatelefonja" van

    vagy ha mobilnetünk korlátozott méretű(pl mint nekem ingyenes 100mb)

    meg a tudat hogy van, nem értem ez miért vita, és miért fáj ha van, hagyjátok már abba

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák