Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FunPro

    senior tag

    válasz Gebriel #185 üzenetére

    Igazából nálam pont az az android szépsége, hogy mindent úgy kell összeollózni. One pont azért jó, mert nincs belecsapva semmi fölösleg.

    Egyébként én ma vettem kézbe a telefont, még most is babrálom. :D

    Első érzelmeim elég felemásak a telefonnal kapcsolatban. Xiaomi redmi 4 prime-ról váltottam. Arról annyit kell tudni, hogy egy elég erős hardverrel rendelkező telefon volt anno, az árához viszonítva. Az egyetlen bajom az volt vele, hogy konkrétan telefonként nem funkcionált valami fényesen, ezért két év után jöhetett a csere.

    Mivel a redmi hardveresen nem volt rossz (nem játszottam vele), így a nokiára azt mondanám, ár-érték arányban elég gyengécske, főleg ha azt nézem, hogy az a telefon volt 40 ezer, ez meg 70 környékén kezdődik. Igaz, nekem a 3/32-es verzió van amitől félek is kicsit, mert azért mégiscsak kellett volna valamivel előrébb lépnem (előzőben is ennyi volt), és nem tudom meddig lesz elég a 3 giga. Aksiidő is csúnyán visszaesés lesz, az előző 4000-eshez képest. Egyébként ami a legjobban földhözvágott az a visszajelző led hiánya. Nem is gondoltam, hogy ilyen nincs rajta! :Y

    Azt viszont el kell ismernem, hogy minőségibb a cucc anyaghasználata, és telefonként jobban funkcionál.

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

  • kutga

    nagyúr

    válasz Gebriel #185 üzenetére

    Ha hiányoznak a plusz funkciók, próbálj ki másik launchert. Nova pl. tele van hasznos és kényelmes dolgokkal (programozható gombok, gesztus vezérlés, stb.).

    [ Szerkesztve ]

    Let the Zone take me if I am.

Új hozzászólás Aktív témák