Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepe79

    addikt

    Szerintem nincs szégyenkeznie valója a 3720-nak:

    - a Nokia legeslegújabb S40-ét kapta meg, a 6th Edition-t
    - piszok gyors, és atomstabil a szoftver, ellentétben az új üzleti kategória szoftvereivel (E52)
    - a képe gyönyörű, legutóbb akkor láttam ilyen pixelmentes és színgazdag kijelzőt, amikor SE C702-őm volt
    - az ára is még belefér, most 44.9, de hamarosan inkább 40 vagy 3x lesz ez
    - a tesztek szerint mindent kibír, tehát jó arra, amire kitalálták, ld. autós áthajtós teszt, leejtős / dobálós teszt, folyadék-teszt, zseléteszt, létra-teszt, golfütős teszt, medence-teszt, stb.
    - memóriakártyával bővíthető, ráadásul akár 8GB microSDHC-val is, vagy még nagyobbal
    - a kamerája strapa-telefonhoz mérten elég, de szerintem még javítanak rajta majd az új szoftverekkel
    - otthonról, egyszerűen, pillanatok alatt frissíthető
    - jól néz ki (ellentétben a Samsung B2100-al, B2700-al, Sonim XP1-el, XP3-al, és a Landrover phone-al)
    - USB kábelen másodpercek alatt azonnal kommunikál a géppel
    - előretelepített térképeket tartalmaz a memkari
    - az akksi nekem 5 napot bír, úgy, hogy telefonálok (minden nap), SMS-t írok (minden nap), ha nem is HC módban, tehát nem több órát telefonálok egy nap

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Új hozzászólás Aktív témák