Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s4tch

    veterán

    válasz MNMLSP #25 üzenetére

    2 évvel és egy android főverzió-frissítéssel lehet nyugodtan számolni. A kínai szoftver nagyon stabil mindegyik telefonon, viszont a nemzetközi (g) szoftvert külön brigád fejleszti, annak lehetnek apróbb hibái. A flyme egy viszonylag egyszerű rendszer, kevés benne a csillivilli, viszont vannak okos megoldások benne, pl. nagy méretű üzemmód időseknek, automatikus hívásszűrés, -felvétel, amik egy vanilla droidból hiányozhatnak. Nekem az értesítéseket is sikerült tökéletesre belőni, nincs olyan, mint egyes Huawei-ek esetében, amikor egy app az agresszív memóriakezelés áldozata lesz.

    Nekem bejött a Pro 6, a minőségérzet a mai napig hibátlan, 2 évesen is nyugodtan oda lehet tenni bármi mellé. Néztem más márkákat is, kipróbálnám a Pixelt, a Mate 10 Pro is jó áron van, hardveresen bejön az LG V30, vissza lehetne menni Xiaomi irányba is (a korábbi Mi3 még mindig megvan családban, 5 évesen is remek telefon), kerek csomagnak tűnik a Oneplus 6 is, de valószínűleg maradok a Meizunál. Ezt a 16-os szériát jól odatették, és a 16x kulturált méretű fém háza különösen bejön a sok csúszós, sérülékeny üveg tepsi között.

Új hozzászólás Aktív témák