Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MLaca

    őstag

    válasz tetrix #44 üzenetére

    nem csak neked címzem, amit írok, hanem az előtted felszólalóknak is:

    alapvetően következő a baj, ami engem is érint:

    - Magyarország kicsi ország, kevés a célközönség, kevés a pénz, a kirendeltségek nem engedhetik meg maguknak, hogy több tesztkészülékük legyen, főleg nem egy 1,7 milliós vázból. ebből következik:
    - egy újdonság, ami ráadásul ilyen kategória, csak kevés ideig lehet egy-egy tesztelőnél, mert tovább kell adni, amíg friss.
    - NINCS rá se lehetőség, sem minden esetben idő, hogy egy adott gépet az ő szakterületén lehessen tesztelni. nem, nincs deszkás a környékemen és nem, nem szeretik a környező szülők, ha a bringázó gyerekeiket fotózom. bár igaz, kiugorhatnék az M7-es bekötőjéhez két sáv közé és ott tesztelhetném a követő AF-t például.
    - már a cikkben is írtam, hogy majd még el fogom kérni a gépet részletesebb tesztelésre. addig sajnos ezek a képminták vannak.
    - a gépek tesztelését egyedül csinálom, nem áll mögöttem egy többfős gárda, hogy odaadjam Pistának, Janinak, Miklósnak, hogy vigyék el a saját szakterületükön nyúzni egy-egy napra.

    igyekszem fejlődni, én sem vagyok tökéletes. nem vagyok fotóművész, de azt hiszem, tudom, mit kell egy-egy gépen tesztelni. akinek megfelel, olvassa a cikkeimet, akinek így nem jó, majd olvassa máskor.

    még valami: köszönöm az ötleteket, higgyétek el, én is szeretnék összehasonlításokat végezni, megnézni, hogy egy gép régebbi/jelenlegi kiadása, testvérmodellje mire képes egymáshoz képest is, de annak az esélye, hogy nálam lehessen egyszerre egy D700, egy D3, egy D3s, egy D4 az egyenlő a nullával.

    [ Szerkesztve ]

    http://mlzphoto.hu/

Új hozzászólás Aktív témák