Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    Szerintem:

    1. Minden csúcskompakt magas áron kezd (140-170 körül)
    2. Itt a viszonylag jó minőségű beépített evf, és a viszonylag fényerós nagy zúmátfogás nagy ütőkártya (ugyan a pana is kihozott egy hasonló átfogású evf-es masinát de ott az jóval pixelesebb és talán az optika sem ilyen fényerős, mégis hasonló árban van)
    3. Ahogy látom ebbe a gépbe tényleg mindent belepakoltak amit az ember elvár, és elviszi magával utazáshoz, utcára, vagy olyan helyekre ahová nem célirányos, profi, specifikus masina szükségeltetik (nekem LX7 van de tökéletesen meg vagyok minden egyes képével elégedve, egyxetlen esetben sem sírtam vissza a 4/3-os szenzort, hiszen arra emberi áron 3,5-5,6-os zúmot kapok, ami valljuk be majdnem hasonló eredményt ad mint az 1,4-2,3)

    Kissé értetlenül állok az olyan posztokkal kapcsolatban ahol almát hasonlítgatnak körtével, aztán a kognitív disszonancia jegyében megírják, mennyire jó hogy a jelenleg tulajdonukban lévő gépet választották és miért...
    Persze az ügy él és létezik, de - hogy Roboter-hez kapcsolódjak - azért bizonyos határokat meg kellene szabnunk ha hasonlítunk, véleményt mondunk...

    Ennek a gépnek perpill. ennyi az ára...szvsz nem sok, akinek tetszik ki fogja adni érte...

Új hozzászólás Aktív témák