Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szten Márs

    nagyúr

    válasz nightmare13 #7 üzenetére

    Tudtommal ilyen esetben feljelentést nem lehet visszavonni. Feljelentést vissza lehet vonni könnyű testi sértés, rágalmazás, becsületsértés, meg még pár dolog esetében, de ilyen esetben nem tudok róla, hogy vissza lehetne.

    "AZért az én pénzem úszott el, mert én fizettem... ŐK még csak jelezték, hogy érdekli őket.Bátyámnál meg releváns, hogy egy "cég" vagyunk. "

    Nem tudom... ha nekik kell a gép, nem nekem, akkor két metódus lehetséges szimpla józan ésszel:
    - Megmutatom nekik, hogy hogyan kell regisztrálni vaterára, megmutatom nekik a gépeket, amit kinéztem, és hajrá, vegyétek meg, intézzétek el. Ha elakadnak valahol, persze segítek, de ez más kérdés, a lényeg, hogy az ő saját accountjukról veszik, nyilván, ha egyszer nekik kell.
    - Ha nagyon nem akarjuk ilyenekkel fárasztani a barátokat/ismerősöket, akkor oké, lecsapjuk az árut a saját accountunkkal, de ez esetben megbeszéljük velük, hoy figyelj, itt ez az ember, 8 pozitív értékelése van, még a trójai háború idejéből, és előre akarja a pénzt, mi legyen? Tuti akarod így? Igen, oké, akkor lecsapom neked, de jól gondold meg, a te pénzeddel játszol, én csak közvetítek.

    Nem hiszem, hogy bármelyik megoldás kicsit is bunkó lenne, egész értelemszerű, hogy ha másnak kell bármilyen áru, akkor azért az vállal felelősséget, akinek lesz... persze ehhez az kell, hogy részletesen megdumáljátok a dolgot, a fontos vonatkozásokban (lsd pl. a második pontot)

    A bátyáddal persze, más a helyzet, egy kassza, egy cég, akárhogy is fogalmazunk, de barátokkal :F Szóval nem csak az előrautalásnál voltál hmm... mondjuk úgy, tapasztalatlan...

Új hozzászólás Aktív témák