Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prime110

    aktív tag

    Jó kis írás, nosztalgia! :)

    Legutóbb 3 éve jártam erre, mai napig szívesen nézem vissza azt a cirka 1000 képet, amit ott készítettem, rengeteget voltam itt a TS-en is (mivel az egyik legforgalmasabb csomópont amúgy is, és a metróhálózat több vonala is összefut itt), a legutóbbi látogatásom utolsó estéjén itt vacsoráztunk, kellemes hóesésben a Bubba Gump nevű helyen, akinek ismerős az biztos sokat látta a Forrest Gump című filmet (van, aki nem látta vagy 10x?), ez az a BB-Gump rákhalász társaság, ami a filmben is említve van és amiért az öreg kiröhögi Forrest-et, mert nem hiszi el. :) Bent minden a filmből van merítve (a pincéreket úgy lehet hívni, hogy van egy két oldalú fém tábla, az egyiken a "Run Forrest Run" és ha megfordítod akkor meg "Stop Forrest Stop" :P) és még ezer apró kis filmes klisé van így elrejtve, zseniális tényleg! :) Ha legközelebb több idő jut rá, ajánlom, mert nagyon kellemes, és ahhoz képest, hogy mennyire centrumban van, nem is volt drága és a kaja is rendben volt, már ha szereted a "shrimp"-et! :)
    Ez az M&M bolt is tényleg jó, szerettem itt elidőzni, minden ami M&M az itt van, bögre, póló, társasjáték és még vagy millió emléktárgy (fotóztam anno egy bőrkabátot is M&M flitterekkel kirakva, csekély $3000 :), csodás. Kis apróság, hogy lehetőség van a saját országod zászlajának színeiből kirakott M&M-es csomagot is venni! :)
    Én is mondom mindenkinek, aki teheti menjen ki, egyszer érdemes látni, én decemberben voltam, de egész konszolidált árak voltak, már ami a repülőjegyet illeti.

Új hozzászólás Aktív témák