Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    LoL..
    Pont a 4-es kérdésen buktam el...

    Valaki tényleg leírhatná, hogy hogy lett mégis kitalálva a 4. kérdés..

    Legelőször a "Hát persze" választ nyomtam aztán jobban utána néztem és kiderül, hogy az Android 4 nem támogatja a 3D megjelenítést... Tehát a "Hát persze" válasz a kérdésre nem jó ugyanis a kérdés: "Lejátszhatunk-e a Chameleonon 3D Blu-ray ISO fájlokat 3D-ben, 3D-s tévén vagy kivetítőn?" , de mivel nem támogatja a 3D-t az Android 4 ezért nem lehet lejátszani rajta 3D-ben csak 2D-ben.. Viszont akkor az első válasz lenne a helyes, de az sem pontos, mert úgy kéne kinéznie, hogy "Nem, csak 2D-ben fog elindulni"..

    Szóval ez a negyedik kérdés fullon úgy szar ahogy van.. Vagy, ha valaki nekem el tudja magyarázni, ténylegesen miért is a "Hát persze" válasz a jó akkor meghajlok.. De nagy a gyanúm, hogy senki nem fog tudni értelmes magyarázatot adni rá..
    Ez így ebben a formában teljesen inkorrekt kérdés volt.. Gyakorlatilag kb akármit válaszolhattunk volna, a kérdést feltevő figyelmetlensége miatt random hülyeség a helyes válasz...

    Illetve még itt van ez is (#173) Upo..

    Mi értelme így a játékoknak, ha totál random hülyeségek a válaszok.. Teljesen pontatlanul van fogalmazva..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák