Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #25954560

    törölt tag

    válasz Dragon3000 #45 üzenetére

    engem is az vezetett meg h egy csucslap lehet tuningra is kihegyezve, nem csak altalanossagban legjobb minosegu alkatreszek es szolgaltatasok osszegyurva. en munkahoz is kifejezetten sokszor nyulok tuninghoz, akar orajel-emeles, akar feszultseg-csokkentes formajaban.

  • Frozen

    őstag

    válasz Dragon3000 #65 üzenetére

    bocsi ,de szerintem senkit nem érdekel az extrém oc- meg a nitrós világ másodperc tört rész idejéig míg le nem füstöl az egész. Az olyanokhoz meg úgy sem gyári lapokat használnak hanem agyon buzerált alaplapokat. Teljesen más irányba kanyarodtok

    A legjobb ha megveszi valaki otthonra és szépen felhúz mindent ,hogy 0-24 ben bírja. De ez nem az alaplapon fog múlni ezért kár is kiadni ennyi pénzt.És ahogy leírtama benne lévő alkatrészeken múlik a lapon is múlik valamennyi ,de nem olyan sok mint sokan gondolják. Ha megnézed a prohardweres hirdetéseket akkor lehet látni,hogy a 99% egy olcsó lapot raka masinába mert csóringer vagy nem ért hozzá ,ritka az ahol tényleg minden alkatrészből viszonylag jó minöség van kiválogatva és összerakva.Ez a lap pedig kevés sata foglalatal kevés memoriamodulal rendelkezik ,oké rá van vágva egy nagy hűtő közel 1000 euroért és itt ki is fújt a tudomány. Ha meg annyira nagyon oc a lényeg akkor 1 modul is elég lenne ,mert a többi csak bezavar ;]
    Na de nekem 8 ki mit vesz én elmondtam a véleményem.
    Az evga supportról még annyit volt aki ezért oda vissza volt,hogy mennyire jó. Egy hibás terméket mindig elküldesz és majd jön a javítás vagy a csere a gyártó dönti el mindegyiknél így megy semmi különleges nincs benne.

    [ Szerkesztve ]

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

  • Frozen

    őstag

    válasz Dragon3000 #67 üzenetére

    én sehol nem olvastam,hogy ennyire az extrém oc-ra készült volna ami az utobbi pár hozzászolásban előkerült.
    Ha meg igen akkor teljesen felesleges rá annyi sata port meg 2 db pcie 5.0 ás foglalat stb....
    de még azt sem értem miért került rá usb 2.0 .....
    amikor a 3.2 től lefelé minden kompatibilis....

    [ Szerkesztve ]

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Új hozzászólás Aktív témák