Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Floree

    újonc

    Huh, jó későn olvasom ezt a cikket, de most én is hozzászólok, merthogy nekem is volt egy Lumiám (635, független). Anno 2015-ben egy Nokia N8-ról - ami szép és stabil volt, csak a rendszer támogatottságának hiánya, és az akksi haldoklása miatt - váltanom kellett, és nagyon furcsa volt a Symbianról WP-re átmenni. Nehezen szoktam meg ezt a csempés sztorit és az elején nem is tetszett annyira, nekem a Symbian kinézetre sokkal szebb volt (azért is kár szerintem..). Azért megbarátkoztam vele, és megszerettem mert gyors volt, egyszerűen átlátható és stabil. A kamera mellékes volt számomra, mert amúgy is van fényképezőgépem, de az alkalmazásokat nagyon hiányoltam (a Symbianra anno többet tudtam így is letölteni, mint a WP-re valaha is..).

    A WM 10 megjelenésekor viszont elfogott a rossz érzés, hogy az én telefonom tuti nem kap, hiába lengették be, és sajnos be is jött a rossz érzés (utálom hogy mindig a rossz érzések jönnek be). Szép lassan kezdett meghülyülni minden alkalmazás, többek között a Facebook és a Messenger is, ami már odáig fajult, hogy tavaly már le is kellett töröljem mindkettőt a telefonról, mert megszüntették a támogatását a WP 8-ra. Ekkor már nagyon csalódott és dühös voltam, hogy anno ezért dobtunk ki 30-40 ezret az ablakon, hogy aztán 2 év után kukába dobjam?

    Aztán kénytelen voltam váltani tavaly egy másik platformra, de féltem, mert nem tudtam hogy az Android mennyire fejlett és stabil, mert sok rosszat hallottam régebben róla, és emiatt eleinte az iOS felé hajlottam. Végül meggyőztek egy Huawei P10 lite-al, amit azóta is nyüstölök és imádok. :)

    A Lumiám pedig nem lett kidobva, hanem egy kedves ismerősöm használja úgy mint egy sima telefont. Így az én lelkem is megnyugodott. :D

Új hozzászólás Aktív témák