Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    válasz vlevi #12 üzenetére

    Az élesebb betűmegjelenítést kevésbé támogatja a hardware mint a DirectWrite-osat? Elvégre az élesebb az alapértelmezés Windows-ban (legalább is 7-esen) böngészőkön kívül is, szóval furcsa lenne. Amúgy a Chrome is tudta opcióként az élesebbet (és viszont, az FF is tudja a DirectWrite-félét), csak kivették belőle vagy 2 éve vagy ilyesmi. Mert hogy nem akarnak erőforrást rakni a támogatására. Ezt mondjuk én már simán ez elmebetegség kategóriába rakom, mert ha ez (úgy jelenik-e meg az írás, ahogy a felhasználó preferálja) nem számít, akkor mi? FF gondolkodása is ebbe az irányba megy persze, hogy "egyedi" igények nem érdekesek, a többségnek próbálunk kedvezni és kész. Szóval sok jóra nem lehet számítani hosszú távon.

    Én amúgy azon ponton álltam át Vivaldira, mikor az FF eldobta a saját "legyenek oldalt a tab-ok" kísérleti projektjét, mondván nem érné meg karbantartani, mert nem eléggé tömeges igény. Persze, Vivaldi DirectWrite-os, minek után a Google kivette a Chromiumból a ClearType támogatást. Szerencsére nekem nem fájdul meg tőle a szemem.

Új hozzászólás Aktív témák