Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    válasz phpmoli #130 üzenetére

    Fene tudja, mert a GSE elvileg csak egy memóriamodult tud kezelni, a Windnek meg az alapra forrasztott modulokkal együtt kettő van. Ráadásul az Atom hagyományos, GTL FSB-t is tud csinálni, szóval elviekben az összes 915-945-965 chipsettel kompatibilis. Az everest GME-t mond, akárcsak a CPU-Z, de gondolom itt nem mentek rá a mininális különbségekre (talán nincs is külön ID-je az egyes 945G vállfajoknak).

    Ami az Intel TDP-jét illeti, én nem igazán tudom tenni, abban biztos vagyok, ugyanis kimértem már több CPU-nál, hogy sok köze nincs a 100%-on hajtott fogyasztáshoz :)

    A Realtek chipke szerintem ott vannak valami kis extra fogyasztást generálva. Az egyik látszik is itt a bal felső sarokban. A hálózati vezérlővel kapcsolatban viszont most vettem észre én s, hogy csak Fast Ethernet tehát 10/100-as.

    Az SSD-s az jó kérdés, hogy garis csere-e. Szerintem ha szakszervizben csinálják, akkor akár az is lehet, de rákérdezek. A töltő egészen kicsi volt, úgy 5x3x10 centis és 40 watt teljesítményű. Szokásos notis kialakítást kapott, tehát a konnektor felé is volt egy kb. méteres vezetéke. Aztán lehet, hogy nem ez lesz a végleges modell, amikor már lesz végleges, magyar piacra szánt modell, akkor lefotózom. (hú, lógok még a magyar kiosztás ábrájával, valahol meg kell hogy legyen).

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Új hozzászólás Aktív témák