Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RJ45

    junior tag

    válasz nyunyu #23 üzenetére

    De még az sem igaz, hogy az új gumis az jobb.
    Megvettem [link] ezt az ozone billt ég tudja hány éve, mert ez volt az első HUN kiosztásos bill. háttérvilágítással, ami nem volt horror drága, meg voltam őrülve, hogy ú nekem világítás az kell. Phasztmeg egy szót nem tudok vele legépelni elütés nélkül azóta sem, mégis ezt használom évek óta, mert azóta sem merek másikat venni, mivel a munkában a DELL billek mind ugyanez, hogy így jó, meg úgy, de gépelni csak elütésekkel tudok vele.
    Tegnap lemerült az elem otthon a másik asztali gépen az irodában. Nem volt csere, előtúrtam a garázsból a régi vezetékest, amit kb. 5k-ért vettem újonnan anno és akkor ennyiért bőrhatású tenyértámasz volt rajta és az akadozó gombjaival együtt el se hittem, hogy egyszer nem gépeltem mellé.
    Mondom ilyen nincs, ezt lehet használni.
    P.csába az egésszel, hát én veszek egy ilyet, újat, belelkesedem, hogy hát ez jó, francba a világítással. Rákeresek és 32 ezer egy angol, oké nincs rajta vezeték, nahhh.. az a plusz elektronika az nagy kaland, lehet a szoknyás vezeték többe kerül. Ez meg sokk 32? Margit, nóóórmális? 32k? Egy gumis bill? Mi a tosz? Nézem, hát ez pedig tök ugyanaz, ráadásul az enyém még magyar is. Lehet veszek valami műszerolajat és egyenként megkenem a gombjait komolyan mondom ennek az öreg vacaknak.
    Ez biztos nem csak infla, ami itt megy.

  • RJ45

    junior tag

    válasz nyunyu #27 üzenetére

    Az még rendben van, hogy ez a mai kapcsoló már nem az a kapcsoló, mint a '90-es évek elején. Aki jót akar az most vegyen kapcsolót, mert most van és akkor ez most a trend meg a divat és ha már így, akkor a "filléres" membrános nehogy jó legyen már, gyorsan elrontják. Legyen. Fogjuk rá, értem, hogy a membrán vs kapcsoló legyen vitathatatlan a kapcsoló javára.
    Viszont nekem ez a része végképp nincs meg, hogy miért nem lehet az ergonómiával párosítani a mikrokapcsolót?
    Ha már egyszer eljutott a világ az általad linkelt Cherry-től a wave és társaiig és közmegegyezés volt, hogy hát igen. Ez így jobb, akkor hogy jutottunk vissza újra ide, hogy ezt így?
    Most akkor megint kezdjük majd innen elölről, hogy először akkor erre felpattintható műanyag csuklóvédő, ami letörik, aztán fröccsöntött toldás, ami túl magas... és akkor a végén eljutunk megint a párnázott bőrig 20 év múlva?
    Ebben az az innováció, hogy megszüntetjük a jót, hogy aztán újra feltalálhassuk? :DDD

Új hozzászólás Aktív témák